2737
2739
عنوان

چرا یه پسر پیدا نمیشه که بتونه

140 بازدید | 6 پست

خودت درک کنه حس حمایتگری بده  بتونی درباره خاطرات سختیا خوشحالیم باهاش حرف بزنی بدون اینکه 

ازت رابطه بخواد 

چرا واقعا نیست 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
هست ......حس میکنم انقدر درس خوندی نمیتونی ادمای اینجوری تشخیص بدی تو رابطه نبودی

شاید

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من حتی یه رفیق هم جنس خودم نتونستم پیدا کنم که باهاش درد و دل کنم میام با غریبه ها اینجا درد دل میکن ...

😂😂

تو دنیا واقعی

با دخترا درد دل نکن نه منطق دارن و حسودن 

من پسر هستم

بهتره خیال بافی رو بزاریم کنار

مگه میشه شما با کسی دوست بشی و رابطه نباشه؟

به زبان ساده تر بگم

شما وقتی با کسی دوست بشی

به مرور زمان وابسته میشی 

و هر چی وابسته تر بشی سطح توقع میره بالاتر

بخوام‌ ساده تر توضیح بدم

شما اگ با کسی دوست بشی روز اول بهش میگی شما

۴ روز بعد میشه عزیزم

گرفتی چی شد؟

من پسر هستم بهتره خیال بافی رو بزاریم کنار مگه میشه شما با کسی دوست بشی و رابطه نباشه؟ به زبان سا ...

آره مرسی