2733
2739

من ی مدت انجام دادم فقط پریود شدم خوب بود در همین حد..دیکه ادانه ندادم خسته کننده بود 

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
من ی مدت انجام دادم فقط پریود شدم خوب بود در همین حد..دیکه ادانه ندادم خسته کننده بود 

یعنی وقتی بادکش کردن دوباره پریودشدی؟من امروز تموم شدم میخواستم ببینم تاوقت تخمک گذاریم بکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی کارا کردم بی فایده. انواع داروها و دکتر سنتی. ای وی اف. قبل انتقال هم بادکش گرم کردم. پرهیز غذایی هم داشتم. کلا گرمیجات میخورم. اگه هیچ اقدام سنتی و گرمی رحم انجام ندادی انجام بده

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2728
یعنی وقتی بادکش کردن دوباره پریودشدی؟من امروز تموم شدم میخواستم ببینم تاوقت تخمک گذاریم بکنم؟

نه یعنی پریودیم نامنظم بود اون مدت خوب شده بود. 

♥ لطفا در حقم دعاکنید امسال به شغل دلخواهم برسم اجرتون با خدا و سیدالشهداالسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ♥من تشنه رو جرعه آبم بده سلام دادم آقا جوابم بده از اون سفره فیض کربلا بیا روزی بی حسابم بده ♥گر نگاهی به ما کند زهرا دردها را دوا کند زهرا کم مخواه از عطای بسیارش کانچه خواهی عطا کند زهرا صل الله علیک یافاطمه(س) 
من خیلی کارا کردم بی فایده. انواع داروها و دکتر سنتی. ای وی اف. قبل انتقال هم بادکش گرم کردم. پرهیز ...

ای وی اف کردم یه بار.دکترم رفتم چن بار دکترای مختلف همشونونصفه نیمه رهاکردم.نی نی سایتم خوندم بعضیا بابادکش گرم نتیجه گرفتن میخوام امتحان کنم نمیدونم کی وچن بار

ای وی اف کردم یه بار.دکترم رفتم چن بار دکترای مختلف همشونونصفه نیمه رهاکردم.نی نی سایتم خوندم بعضیا ...

من قبلا که سرچ کردم نظرات متفاوت بود ولی اکثرا گفته بودن بعد پری تا زمان تخمک کشی. در کل باعث گرم شدن رحم 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2740
من قبلا که سرچ کردم نظرات متفاوت بود ولی اکثرا گفته بودن بعد پری تا زمان تخمک کشی. در کل باعث گرم شد ...

پس الان وقتشه بکنم.اونم امتحان کنم دیگه توکل بخدا