2733
2734
عنوان

از ترس پسر فامیلش ازدواج نمیکنه

265 بازدید | 16 پست

یک دختر تو اطرافیان ما هم هست ۲۹ سالشه 

این دختر خودش شغلش جز کادر درمانه 

خلاصه یک پسر از فامیل های خودش چندین ساله دیوانه وار دوسش داره اما دختره از پسره خوشش نمیاد میگه هیچ تفاهم و نقطه اشتراکی نداریم و پسره آدم روانی هستش 

حالا دختره از ترس پسره چند ساله ازدواج نکرده چون تهدید کرده که ازدواج کنه هم دختره هم شوهرشو یا اسید پاشی می‌کنه یا می‌کشه 

دختره ۷ ماه پسره رو بخاطر آزار و اذیت‌هاش و تهدید هاش انداخت زندان اما خب بازم آزاد شد 

الانم گفته کاری ندارم ولی طبق گفته دختره که گفته تا آخر عمر ازدواج نمیکنم و منو رد کرده باید تا آخر عمر مجرد باشه من دست از زندگی شستم و منتظرم کاری کنه بهانه بده دستم هردوتامونو بکشم 

پدر و داداش و دایی و عموها دختره با پسره درگیر شدن چندین بار اما حریفش نشدن از زندگی عاجزشان کرد به گه خوردن انداختشان از بس زندگی برای اونا که باهاش درگیر شدن حروم کرده 

خانواده پسره هم که کلا ولش کردن

الانم کاری به دختره نداره جلو راهش بگیره یا مزاحمش بشه ولی پیش دختره با خونش قسم خورده دوسال پیش دختره ازدواج کنه هم دختره هم شوهرش هم خودشو می‌کشه 

هنوزم می‌گه سر حرفش هست 

دختره هم که از ترس این بی‌خیال ازدواج و اینا شده 

چون به هر دری زد قانونی ،دعوا یا هرچی حریفش نشد 

دختره شرایط مهاجرت یا رفتن نداره چون شغلش خوبه راضیه از طرفی پدر و مادرش جورین شرایط خانواده اش جوریه نمیتونه بره

برای همین ازدواجو کلا تو برنامه های زندگیش بیخیال شده

دختره شرایط مهاجرت یا رفتن نداره چون شغلش خوبه راضیه از طرفی پدر و مادرش جورین شرایط خانواده اش جوری ...

عجب کله خریه خدا رحم کنه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عب نداره یروز اینم ب گو خوری میوفته

وقتی عمر دختره فنا رفت الانم جوانیش رفته به قول خودش همسن و سال هاش دوتا بچه دارن خب اینم دوست داره ازدواج کنه بچه دار بشه تو جوانی نه تو پیری 

2738

بنظرماگه برادختر خواستکارباشرایط خوب اومدازدواج کنه پسره هیچ غلطی نمی تونه بکنه  مملکت قانون داره

سخنی از حسین پناهی:میگن خداجای حق نشسته خدایامیشه ازجای حق بلند شی اجازه بدی خودش سرجاش بشینه
بنظرماگه برادختر خواستکارباشرایط خوب اومدازدواج کنه پسره هیچ غلطی نمی تونه بکنه  مملکت قانون دا ...

چجوری میشه بگید هیچ غلطی نمیکنه 

طرف روانیه بارها و بارها ثابت کرده تهدید هاش الکی نیستن 

طرف از زندگی دست شسته اصلا بی‌خیال زندگی شده 

هزار روش هست بخواد دختره رو بکشه 

طرف میگه خودمم بعدش می‌کشم 

قانون که ۲۴ ساعت نگهبانی دختره نمی‌ده هروزه

یا پسره رو تا کاری نکرده مادام العمر زندان نمیندازه 

پس نمیشه گفت نمیتونه هیچ غلطی کنه 

اگ مجرده الکی وانمود کنن خواستگاره داره با این ازدواج میکنه ولی خودش همسرش بشه،تو همون خون ...

آخه خواهرش ازدواج کرده بچه ام داره 

بعد اون آدم خر که نیست اگرم اینجور بود خیلی‌ زود چون فامیلشونه به گوشش می‌رسید 

اون موقع دیگه تو اوج هیجان و عصبانیت کشتار خون راه مینداخت 

2706