2737
2739
عنوان

فقط میخوام بمیرم

117 بازدید | 13 پست

دیگه نمیتونم از استرس و وسواس فکری شدید ک غذا خوردنم رو مختل کرده ب زندگی ادامه بدم از طرفی امسال میخواستم بچه بیارم تو دوماه حالم شد بهترین حال ممکن،رفتم دکتر بهم قرص لوکسیم و الانزاپین داده گفت تا دوسال باید حتی بخوری پس من بعذش چجوری بذارم کنار نکنه بدتر شم من چجوری مادر شم اخه دو سالم صبر کنم یعنی بعدش چی میشه،خدایا جونمو بگیر راحتم کن چرا منم عین همه زندگی عادی نباید داشته باشم😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخشید بدترین حال ممکن اشتباه نوشتم

عزیزم تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه فقط و فقط و فقط خودتی سعی کن فکرتو منحرف کنی خودت مثل یه مشاور بشین با خودت حرف بزن وقتی وسواس میاد سراغت خودت خودتو دعوا کن و بگو ئه خسته شدم پاشو برو دنبال یه کاری یه فیلم جدید ببین یه سریال جدید ببین

ببین اینارو کسی داره بهت میگه که از افسردگی داره جون میده و تنها دلیل زندگیش دخترشه میدونم انحام دادن این کارا سخته ولی تو میتونی من همش میگم بالاخره همه چی درست میشه و ایمان دارم که خدا و امام رضا و امام‌جواد بهم توجه دارن و کمکم میکنن اینو مطمئنم

2738
عزیزم تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه فقط و فقط و فقط خودتی سعی کن فکرتو منحرف کنی خودت مثل یه مشاور ...

بخدا هزار بار خواستم نتونستم فقط داره شدید تر میشه الانم ترس حاملگی ک ی بچه تو شکمم باشه من اینجوری باشم داره میکشتم،امشب با دوستامون شام رفته بودیم بیرون من داشتم میمرذم از استرس غذا خوردن قبلا دراین حد نبودم خیلی داره زیاد میشه ،اولش از بدغذاییم شروع شد میرفتم خونه خانواده همسر دوست نداشتم غذاشونو ولی شد ترس و استرس ک کلا از غذا خوردن بترسم و حالم ب جنون میرسه انقذر بد میشه

بخدا هزار بار خواستم نتونستم فقط داره شدید تر میشه الانم ترس حاملگی ک ی بچه تو شکمم باشه من اینجوری ...

والا دیگه نمیدونم چی بگم اینکه بیماریتو قبول داری خیلی خوبه یعنی ۵۰ درصد راه رو رفتی ولی بازم تلاش بکن تو اشرف مخلوقاتی از خدا بخواه کمکت کنه تو قوی هستی اصلا به خاطر بچت که یا الان تو دلت یا بعدا میاد خودتو خوب کن

وای نمیدونی بچه چقدر عزیزه مخصوصا دختر باشه که میخوایی خودتو واسش هلاک کنی منم حالم بده ولی به عشق دخترم زندگی میکنم تازه یاد گرفته میگم هانا کلاغ چی میگه میگه غار غار بعد میکشه صداشو ای مامان قربونت بشه توله سگ مامان

والا دیگه نمیدونم چی بگم اینکه بیماریتو قبول داری خیلی خوبه یعنی ۵۰ درصد راه رو رفتی ولی بازم تلاش ب ...

مرسی عزیزدلم از حرفای قشنگت‌منم خیلی دوس دارم بتونم از پسش برام و مادر شم برام دعا کن،فعلا فقط دارم با خودم‌و میجنگم خداکنه بتونم

خداحفظ کنه دختر قشنگتو❤️😍

مرسی عزیزدلم از حرفای قشنگت‌منم خیلی دوس دارم بتونم از پسش برام و مادر شم برام دعا کن،فعلا فقط دارم ...

عزیزدلمی حتما برات دعای خیر میکنم 💗💗

ممنونم بابت دعای قشنگت انشالله زودی مادر بشی تا انرژیت هزاربرابر بشه