2733
2739
عنوان

اینو می‌خوام استوری کنم نظرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 28 پست

چرا باید دیگران از مشاجرات زندگی شما مطلع بشن 

استوری کنایه دار بیشتر مختص افراد ضعیف و بچه سال هست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست خوبم هیچوقت دلخوری و مشکل خونت رو جار نزن نذار دوست و دشمن بفهمن و ازت خوشحال بشن بعدم واقعا کار چیپ و بچه گانه ای هست اگه ناراحتت کرده مستقیم به خودش پیام بده استوری نکن خیلی زشته

عشقم همسرم (R)
2731

نمی‌دونم والله منم قهرم دو تا کلیپ استوری کردم 

یکی بچه رئیسه که میگه 

واقعن هیچ کسو نداشتی دوست داشته باشه 

بچه رئیس میگه آدم دلتنگ کسی رو که نداشته نمیشه 

یکی دیگه یه فیلم از داداش بزرگم گذاشتم 

برای حل شدن مشکلم یه صلوات بفرست برام  گلم  الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
به نظر من بهتره با خودش حرف بزنی تا استوری  استوری گذاشتن چیزی حل نمیکنه تازه بقیم میفهمن یه چ ...

همه روبستم بعدم خیلی دلموشکوند باخودش صحبت کردم و اومدم خونه مامانم

اسمم سیندخت هست 
2740

متنفرم از کسایی که عشق و حالشون در اتاق های در بسته س و غم و ناراحتی و جدلشون در بلند گوها برای همه ملت

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

چقدر متن چرت و مفتیه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)