2733
2739

من ی بچه ۳ ساله دارم شوهرم هم بیکاره و بیعار هم بی مسئولیت همه جوره بده دوستم نداره بد دهنه دلم میخاد طلاق بگیرم.چ کنم کیا طلاق گرفتن با وجود بچه کوچیک

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من بیکار نیست

اما بددهنه . حرصش بگیره هم میزنه .چه منو چه بچه رو.

چندشب پیش شام پختم سر اینکه بچه پاسفره چرا گوشی دستشه (بچم تازه پنج سالش شده) با بچه دعوا کرد. زد به پای بچه گفت پاشو برو نمیخواد شام بخوری  با داد.

بچه گریه کرد من رفتم بچه رو بغل کردم گفتم یه لقمه اومدم غذا بخورم این همه زحمت کشیدم پا گاز وایسادم .

بشقاب خورشتی که وسط سفره بود پرت کرد خورد به میز ناهار خوری تمام خورشت ها پاشید به مبل و فرش . بشقابم شکست.بچم زهرترک شد . انقدر گریه کرد این طفلی . 

میگفت خدا منو بکشه مامان. کاش من کشته بشم‌ . 

متاسفانه من فوق العاده روحیه ضعیفی دارم.  بخاطر این روحیه ضعیفم نمیتونم طلاق بگیرم 

دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن آزمون استخدامی قبول شم❤️خدا صد برابرشو برات جبران کنه❤️
2728
شوهر من بیکار نیست اما بددهنه . حرصش بگیره هم میزنه .چه منو چه بچه رو. چندشب پیش شام پختم سر اینکه ...

توروخدا مراقب بچت باش الهی خدا ادمش کنه.اگر رسیدن ب ارزوها نوبتی باشه نوبت من مال شما.دلم گرفت شوهر منم همینه.

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  
توروخدا مراقب بچت باش الهی خدا ادمش کنه.اگر رسیدن ب ارزوها نوبتی باشه نوبت من مال شما.دلم گرفت شوهر ...

دآرم واسه اولین بار میرم کربلا . میخوام فقط ب امام حسین ع بگم آدمش کنه 😔💔الهی شما هم زندگیت سر و سامون بگیره بحق امام حسین ع

دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن آزمون استخدامی قبول شم❤️خدا صد برابرشو برات جبران کنه❤️