2737
2739

فردا می‌خوام برم دیت(به خاطر خواستگاری) چه چیزی رو در نظر بگیرم چه سوالی بپرسم مودبانه و رسمی باشه شغلمون رسمیه به خاطر همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اول از مشترکات بپرس 

درون گرایی و برون گرایی چقدر اهل سفره چقدر توی وقت گذرونی و اوقات فراغت شبیه هم هستید 

چقدر انرژی داره 

اینا خیلی مهمه دست کم نگیر

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

بار اول معمولا دقت میکنم ببینم حواسش ب اطرافه یا نه ینی چشاش هی میچرخه دوروبر و دید میزنه یا نه و خسیس بودنش و هی سرش تو گوشی بودن و دقت میکنم 

و البته جلسه اول بوی خوب برام اولویته 

صحبت و اینا خودش پیش میاد 

2740
چند بار در هفته حموم میری😁 یا چند بار در هفته میخای🤭 ببخش افکارم منهدم شدن ☹️

میخوای پوزیشنا رو هم بپرسه🤣🤣

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
صدالبته حموم کرده میاد فرزندم و بوی خوبی می‌دهد در دیت اول، 🤣

نه بابا انقد بلاگرا گفتن ک دیت اول طرف بو گنده دهنش تا 20 متر اونورتر میومده من بو برام خیلی مهمه بیشتر از تصورت بردپیتم باشه دهنش بو بده کنسله

نه بابا انقد بلاگرا گفتن ک دیت اول طرف بو گنده دهنش تا 20 متر اونورتر میومده من بو برام خیلی مهمه بی ...

بوی دهن با هیچی نمیره بعصی ها بوسگ مرده میده حلقشون 🤢🤢🤢

با هیچی ام نمیره کلا دیت اول و آخر نداره دهن بوگندو قابل تحمل نیس😕