2733
2739

وای بچه ها ابله مرغان گرفتم

الان حدودا ۳ روز میشه

رفتم دکتر پماد کالامین و قرس هیدروکسی زین داد بهم

شنبه باید برم سر کار رو صورتم کلا..

تو رو خدا اگه تجربه داشتین بیاین بگین چجوری میشه حداقل زودتر خوب شد؟

ولی من متنفرم از وقتی که بخوام پیام بدم و حس مزاحم بودن نزاره پیام بدم، متنفرم از وقتی که بخوام هعی به زور بگم منم هستما، از اضافه بودن متنفرم، بیاین این حسه اضافه بودنو به آدما ندیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماسک بزن

از سال ۹۶عضوم اما برای بار دهم با دهمین شماره تعلیق شدم چون حرف دلمو گفتم و به مزاج نینی سایت خوش نیومد(به کسی هم توهین نکردم)😂این دفعه سعی‌میکنم جلو خودمو بگیرم🙊
2728
ماسک بزن 

ماسک بزنم پیشونیم رو چیکار کنم؟

ولی من متنفرم از وقتی که بخوام پیام بدم و حس مزاحم بودن نزاره پیام بدم، متنفرم از وقتی که بخوام هعی به زور بگم منم هستما، از اضافه بودن متنفرم، بیاین این حسه اضافه بودنو به آدما ندیم.
2740

هر روز دوش بگیر حداقل بعد از ده روز بهتر میشه ولی جاش زمان میبره تا بهتر شه

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
دوره ش بگذره خوب میشی ماسک بزن روسریتم بکش جلو

احساس میکنم اینکارا رو هم بکنم بازم معذب میشم

2706