2733
2739

سلام

آقا قضیه از این قراره که تو دانشگاه یکی از همکلاسی هام از من خوشش میاد و به طریق های مختلف ابراز می‌کنه مثلا دائم میخواد ناهار دعوت کنه یا از کافه چیزی بگیره و...که من قبول نکرده بودم.قبل عید بهم پیام داد پگاه خانم شما میری دانشگاه گفتم نه کاردارم و بعدش فهمیدم که برام کتاب کادو گرفته بود که بعد عید بهم داد کتاب رو و نمی‌خواستم قبول کنم ولی با اصرارش قبول کردم که حتما براش جبران میکنم این آقا از همه نظر موقعیت خوبی داره ولی خب من بهش حسی ندارم

حالا مشکل اینجاست که من خودم از یکی دیگه خوشم میاد(طرف نمیدونه خوشم میاد ازش) که همگی باهم همکلاس هستیم 

وقتی با اون آقا صحبت میکنم اون یکی که دوستم داره بدش میاد و ناراحت میشه و ایشون هم شخص محترمی هست اصلا دلم نمی‌خواد بی احترامی بشه بهشون چیکار کنم این وسط واقعا گیج شدم

آنچه مرا نکشد قوی ترم میسازد⚡☪️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو شرایطت هستم دقیقا

ولی من ب نفر اول گفتم از من خوشت میاد؟ گفت اره

منم گفتم ببین من اصلا ادم مناسبی برات نیستم

خلاصه آب پاکی رو ریختم رو دستش

و در مسیر مخ کردن اونیم ک خودم میخوام

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
نمیدونم والا

خودمم گیج شدم نمیدونم چیکار کنم واقعا این آقا خیلی محترم هست دلم نمی‌خواد ناراحت بشه ولی نمیدونم چطور رفتار کنم که متوجه بشه حسی ندارم و از یکی دیگه خوشم میاد 

تو شرایطت هستم دقیقا ولی من ب نفر اول گفتم از من خوشت میاد؟ گفت اره منم گفتم ببین من اصلا ادم مناس ...

اگه اون یکی تحت هیچ شرایطی نخوادت چی

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
سال ها باید بگذره تا متوجه بشی  اونی که میخوادت مهمه نه کسی که خودت میخوایش

😓😓خیلی سخته

من قبلا تجربه یه شکست عشقی داشتم که خیلی برام سنگین بود حتی طرف ازم خواستگاری کرد ولی بخاطر موقعیت شغلیش ردش کردم الان دلم نمی‌خواد دوباره تکرار بشه

2740
کسیو انتخاب کن ک دوستت داره 

😓😓نمیدونم چیکار کنم دلم پیش اون یکی گیرکرده ولی نمیدونم باید آخرش چیکار کنم بیخیالش بشم و برم سمت کسی که دوستم داره یا نه منتظر این یکی باشم که بشه یا نشه

اگه اون یکی تحت هیچ شرایطی نخوادت چی

هیچی

پیش ب سوی موارد بعدی میرویم

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
تو شرایطت هستم دقیقا ولی من ب نفر اول گفتم از من خوشت میاد؟ گفت اره منم گفتم ببین من اصلا ادم مناس ...

خیلی بده واقعا این آقا خیلی آدم شریف و خوبی هست و موقعیت عالی هم داره ولی من دلم پیش اون یکی گیره ولی نمی‌خوام طوری رفتار کنم که ایشون هم ناراحت بشن چون خیلی مودب با شخصیته

2706