2733
2734
عنوان

میشه ب ی مادر تنها کمک کنین

55 بازدید | 2 پست
همیشه مراعات شوهرم  کردم.همیشه کمک حالش بودم همیشه .دوستم نداره همش میگه برو طلاق بگیر برو نمیدونم چرا از طلاق میترسم حاضرم انقدر تحقیر تحمل کنم.بچه دارم ی دونه.

چ کنم.ن محبت میکنه ن اهل کاره ن حتی برا بچه پدری میکنه از حرف مردم میترسم از حرف خانوادم.بشدت بهش وابستم کلی فحش و بد و بیراه میگه بهم.همه جوره ازش سرم ولی هرچی بیشتر تحقیرم میکنه بیشتر وابسته میشم.منو از دست خودم نجات بدین.واقعا اشکم دراومد الان زنگش زدم بیا شام منتظرتم میگه بخور فک کن من مردم

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  

عزیزم یه مدت باهاش کاری نداشته باش و سنگین باش  برنامه های مختلف درزشی دانلود کن ورزش کن . کتاب بخون . موزیک گوش کن  با بچت برو بیرون ببرش پارک خلاصه لباس خوب بپوش و آرتیش کن  و یه هنر پیدا کن  و یاد بگیر  خونه و زندگیت مرتب کن در اصل دیگه وقتی برای اون نمیمونه اگه این کار را کنی یکم فضا بهش بده  یکم دوری کن ازش ولی با احترام بدون قهر و دلخوری اینطوری اعتماد بع نفست میره بالا فعلا به طلاق فکر نکن بعدشم برو‌پیش یه مشاور خانواده فقط اینو میدونم تا خود خودت دوست نداشته باشی هیچکی دوست نداره و با ارزش نمی دونت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.