2737
2734
عنوان

دلم گرفته از بی معرفتی همسرم 🥺😫یه خبر نگرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا انقدر بغض کردم  لاقل خونه بود حرف نمیزد اوکی بود الان نیست بیشتر دلم تنگ شده ولی حیف خیلی ...

نه سعی کن مستقل باشی خودتو سرگرم کن. پس اونایی که کار همسرشون شیفتیه چیکار میکنن. اگه واکنش نشون بدی میشه نقطه ضعفت

نه سعی کن مستقل باشی خودتو سرگرم کن. پس اونایی که کار همسرشون شیفتیه چیکار میکنن. اگه واکنش نشون بدی ...

اخه واقعا ربطی به مستقلی نداره 

بحث انتظاره 

انتظار داشتم یه پیامی بده 

انگار منو فراموش کرده 

هیچوقت منو نمیبینه 🥺

1401/6/2از امروز شروع میکنم 
2728
هی خدا  بچه داری؟

آره ۳ تا حیف خودم و دخترهای دسته گلم ک چنین نر خری همسرمن و پدر اوناست نه محبت بلد بوده ب من بکنه نه دخترهام خدا لعنتش کنه ک اسیر دست یک کثافت شودم حیف ک پای بخصوص دخترهام وسطه نمیخوام حرف و حدیثی براشون پیش بیاد چون خودمم بچه طلاق بودم

آره ۳ تا حیف خودم و دخترهای دسته گلم ک چنین نر خری همسرمن و پدر اوناست نه محبت بلد بوده ب من بکنه نه ...

الهی

انشالله درست بشه 

دختراتون هم خوشبخت و عاقبت بخیر  بشن الهی

الهی انشالله درست بشه  دختراتون هم خوشبخت و عاقبت بخیر  بشن الهی

مممنونم امیدی ب درست شودنش ندارم چون ذات بد نیکو نگردد چونکه بنیادش بد است انشالله حداقل برای شما سرش ب سنگ بخوره قدر زندگی و شما رو بدونه ممنونم عزیزم از دعای زیبایت انشالله برای شما همه چیز درست بشه ک لبخند بیاد روی لبات

2740

منم وقتی جایی باشم بدم میاد شوهرم زنگ بزنه 

قبلا اینکار و میکرد بهش گفتم بدم میاد

شمام سخت نگیر تو دورهمی مجردی کلی حال میده کی یادش به کسی میفته  

اگه از افرادی که باهاشون رفته مطمنی راحت بگیر بخاب 

چراااا

چون عشق ادمارو کور میکنه من عاشقش بودم خیلی زیاد ولی الان دیگه از چشمم افتاده 

ولی اینقدر احمق بودم که اون موقع ها رفتم پیش دعانویس حالا مجبورم باهمین باشم چون بخاطر اون دعا باهرکس برم بهم میخوره😔 دعانویسمم اشنا بود میگه دیگه باطل نمیکنم نمیذارم بری باکس دیگه ای من برای این خیلی زحمت کشیدم😭 دیگه نمیذارم گناه کنی بری بااین و اون 

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
منم وقتی جایی باشم بدم میاد شوهرم زنگ بزنه  قبلا اینکار و میکرد بهش گفتم بدم میاد شمام سخت نگ ...

من که نه زنگ زدم نه چیزی ولی من بی معرفتی اونو میگم که غریبه دید منو فراموش کرد یه اس چیه اصلا که بگم وقت نکرد

من چون خودم جایی برم دوست دارم به همسرم پیام بدم بدم نمیاد ولی ً... 

وااا یعنی پیش دوستاش زنگ بزنه بگه حالت خوبه یا نه چ انتظارایی داری خوب میدونه که حالت خوبه توام معلومه زیاد وابستشی...اونم جو گیر دوستاشه فعلا ..کلا همه مردا دوستاشونا میبینن فاز میگیرن 

من که نه زنگ زدم نه چیزی ولی من بی معرفتی اونو میگم که غریبه دید منو فراموش کرد یه اس چیه اصلا که بگ ...

دقیقا عین رل سابق منه اونم دقیقااا پیش رفیقاش منو فراموش میکرد😔

میشه برای کنکور و ترمیم دل شکستم و پشیمونی دشنم یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ 
چون عشق ادمارو کور میکنه من عاشقش بودم خیلی زیاد ولی الان دیگه از چشمم افتاده  ولی اینقدر احمق ...

چرا دعا اخه 

حیف واقعا 

انشالله هرچی صلاحته اتفاق بیوفته

ولی باهاش حرف بزن 

2706