2737
2734

با دوستاش رفته بیرون از عصر و شب نمیاد و دورهمی دارن 

و من اومدم خونه مادرم 

یدونه اس نداده یا زنگ بزنه 

همون عصر من زنگ زدم بهش بگم مواظب خودت باش و خوش بگذره و... 

بدون خداحافظی  قطع کرد و نذاشت کامل حرف بزنم🥺خیلی دلم گرفته ازش 

کاش یکم زبون باز بود کاش یکم محبت بلد بود کاش و ای کاش

من خیلی دوست دارم  گوشم بشنوه ولی میگه با کارام من نشون میدم

یدونه اسم بده خوبی 

یا رسیدم 

هیی.... 

1401/6/2از امروز شروع میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کامل حالتو درک میکنم وبهت حق میدم. اینجور مردا مدله خاصین از من نصیحت ندیگه بهش زنگ نزن وپیام نده چون بعدا غر میزنه که کوفتم کردی دورهمی رو حتی وقتیم برگشت باهاش سرسنگین نباش ولی چند روز دیگه با زبون خوش ازش گله کن که یاد بگیره وقتی پیش دوستاشه احوالتو بگیره

2740
اولین باره نیست شبا😞

من ۲۰ ساله وضعم همینه عوضی ک سال ب سال بهتر بشه بلانسبت گوه ترم میشه ب مرز جنون رسیدم بخاطر همه رفتارها و کارهاش اما بازم پروتز از این ها انتظارهای بیجاش هست ک هر کاری کرد من در خدمت گذاریش حاضر باشم بیشرف و نفهم

شاید داذخ خیانت میکنه و الکی میگ پیش دوستاشه

اخه چرا تو دل بچه رو خالی میکنی گناه داره 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
کامل حالتو درک میکنم وبهت حق میدم. اینجور مردا مدله خاصین از من نصیحت ندیگه بهش زنگ نزن وپیام نده چو ...

اصلا انقدر بغض کردم 

لاقل خونه بود حرف نمیزد اوکی بود الان نیست بیشتر دلم تنگ شده ولی حیف خیلی بی معرفته اصلا دلم نمیخواد پیام یا زنگ بزنم بهش 

1401/6/2از امروز شروع میکنم 
2706