2737
2739
اندازه ش بزرگ نیست نزدیکه سه سانتی متره نوعش  کیست رو نگفت چیه؟

نه کلا خیلی منو ترسوند .

برام آمپول پروژسترون نوشت اما گف اگه کیست داری شاید با آمپولم نشی. خ نگرانم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اندازه ش بزرگ نیست نزدیکه سه سانتی متره نوعش  کیست رو نگفت چیه؟

گف ذخیره تخمدانت نسبت به سنت کمه. آره ؟

۲۷ سالمه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2728
نترس با کیست هم آمپول  بزنی تا پنج روز بعدش میشی

ممنونم ازت ❤️

بعدش با پریود کیست رفع میشه ؟

مگه آزمایش ذخیره تخمدان دادی؟؟؟ اینکه سونوگرافیه فقط

نمی‌دونم چرا گف .

نه آزمایش ندادم

2740
خواهش 😘 بستگی ب نوع کیستت داره—  بعضی از کیستا با پریودی آب میشه  بعضیا با قرص بعضیا هم ...

دکتر گف اگه با آمپول پریود شدی روز ششم پریودت بیا ازت سونو بگیرم ببینم کیست رفته یا نه

ایشالا میره نگران نباش برای منم دعا کن منم چندساله درگیر این کیستم هستم ن کوچیک میشه ن آب میشه جا ...

کیست شما اندازش چقدره ؟ 

دوست من امروز گف بادکش تخمدان انجام بدم ، کیست ها می‌ره .

نمی‌دونم چرا حسن قویه و مطمئنم ان شاالله کیست شما خوب میشه ❤️

برای من شش سانته بادکشم کردم داروهای شیمیایی و گیاهی خوردم خیلی خرجش کردم  چندساله درمان&nbs ...

چرا نمیشه ؟