2737
2734
عنوان

با قرآن بخواب

50 بازدید | 3 پست

‍ با قرآن بخواب

☘هر شب آماده باش.شاید همان جا ،همان خواب ،در همان رختخواب ملک الموت آمد.گریه کن بر گناهانی که کرده ای ،بر بیچارگی های خودت گریه کن.مبادا خصوصیات اطراف ؛تو را مشغول کند.قبل از خوابیدن یک تسبیحات حضرت زهرا( سلام الله علیها) بگو .سوره تبارک را بخوان تا ان شاءالله قبرت توسعه پیدا کند .قدری قرآن بخوان که با قرآن بخوابی.

مجموعه رهنمودهای اخلاقی

آیت الله حق شناس، ص ۸۰

درمسیـربنـدگی

نماز_شب

🔆در روايات آمده: هر شب و روزی كه می‌آيد، ندا می‌دهد و می‌گويد: من ديگر تكرار‌شدنی نيستم. بهره خودت را از من ببر. فردا شب، فردا شب است. نگو من فردا شب، نمازشب می‌خوانم! من ديگر نيستم! من روز قيامت كه شهادت می‌دهم، صفحه وجود من از نور نافلهٔ شبِ تو خالی است

❤️هر شب به عشق #امام_زمان ارواحنا له الفدا و به نیت سلامتی مولامون و تعجیل در فرج نماز شب بخوانیم.

هر سحر ...بوقت_بندگی

رک بگویم از همه رنجیده ام! از غریب و آشنا ترسیده ام بیخیال سردی آغوش ها   من به آغوش خودم چسبیده ام :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون 

کاش خدا بهمون توفیق بده واقعا 

من یه مدت کوتاه نماز شب میخوندم بخدا زندگیم بهشت بود. انقدر آرامش داشتم. یه آرامش خاصی بود نمیتونم توصیف کنم. جالبه اصلا هم گناه نمیکردم اصلا پیش نمیومد بخوام گناه کنم. نمازام همیشه سر وقت بود. طول روز کلی شرایط قرآن خوندن و زیارت عاشورا و دعا خوندن برام پیش میومد. خییییلی خوب بود. 

توصیه میکنم حتنا امتحان کنین

2731