2733
2734

فردا تولد دخترم هست میخوام جوجه درست کنم درحال حاظر زعفران ندارم میشه دستور که جوجه کباب با زردچوبه بهم بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با زرد چوبه هم خوب میشه، جوجه رو بخوابون تو پیاز فراوان زرد چوبه بزن اگه دوس داشتی فلفل دلمه ای هم خرد کن داخلش خوب میشه طعمش ❤️خوش بگذره بهتون❤️

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
2728

اتفاقا زعفران جوجه رو نباید زود زد تا رنگش عوض نشه و به خورد مواد نره، همون فردا زعفران بزن، الانم اگه ماست داری با اب نارج و پیاز و ادویه ی کاری و پودر سیر و پاپریکا مخلوط کن جوجه ها رو بخوابون توش 

پیاز خلالی رو با ادویه ها (زردچوبه هم بریز)خووووب ماساژ بده که ادویه ها همه برن تو خورد پیازا بعد یکم سیر رنده شده به پیازا اضافه کن و یکم فلفل دلمه ای مرغارو با اونا خووووب ماساژ بده بعد یکم سس مایونز هم بزن بهشون(سس و سیر طعمشو محشرررررررر میکنه) بعد هم بزن خوب خورد هم برن سس خیلی زیاد نزن مثلا برا ۳تا فیله درسته ۳ قاشق بریز

اخرسرم دو سه ق روغن مایع بریز هم بزن بزار یکی دو ساعت بمونه بعد سیخ بکشیم محشره محشر

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738

بهش پیاز و فلفل دلمه خلالی

نمک فلفل زردچوبه   ی ذره سس مایونز بزن

خیلی خوبه اگ چند ساعت قبل یا شب قبل مزه دار کنی بابای من سلطان کباب زدنه انقدر خوشمزه درست میکنه

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2706