2733
2739
عنوان

از کجا بفهمیم مردی مارو میخواد

65 بازدید | 3 پست

خب یکساله طرف و بشناسی یجورایی چندبار بیرون رفته باشین و طرف هم بهت پیشنهاد داده باشه ولی تو بگی نه اشنایی بیشتر 

نمیدونم تو اون مدت زمان کمی که هم دیدید برید بیرون روتون غیرتی شه

یا مثلا یجوری نگام میکنه وفتی میخوام از پیشش برم حس میکنم هیچکس اینجوری نگام کرده فقط وقتی بهم میگه بیا خونه برنامه کنیم حس میکنم همش فیلم بوده😂😂😂الیته که من تو این یکسال تاحالا نرفتم خونش

عزیزم سعی کن تو اینجور مواقع که پسر می‌گه بریم خونه، خیلی سنجیده عمل کنی. خیلی وقتا به محض اینکه بری خونه و رابطه برقرار کنید، از چشم اون پسر میوفتی. حتماً سعی کن بی‌گدار به آب نزنی و بذاری خودشو بهت ثابت کنه اول

عزیزم سعی کن تو اینجور مواقع که پسر می‌گه بریم خونه، خیلی سنجیده عمل کنی. خیلی وقتا به محض اینکه بری ...

یکسالع منو میشناسه و دو سه باری بهم‌گفته و من گفتم نه یا گفتم باشه حالا میام

متوجه نشده من مثه بفیه دخترا نیستم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکسالع منو میشناسه و دو سه باری بهم‌گفته و من گفتم نه یا گفتم باشه حالا میام متوجه نشده من مثه بفیه ...

دیگه اگه تو گفتی نه و اون اصرار کرده به خواسته‌اش، مشخصه که دنبال چیه و یه رابطه‌ی سالم نمی‌خواد

2728