2733
2734

تی وی پویا یا جم جونیور

گاهی هم آنلاین که حجم نت وای فای تموم میشه 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

هیچوقت با مبایل نمیگذارم کارتون ببینه. هم برای چشماش بده هم مغزش. نهایت روزی یکی دوساعت تلوزیون

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچوقت با مبایل نمیگذارم کارتون ببینه. هم برای چشماش بده هم مغزش. نهایت روزی یکی دوساعت تلوزیون

دخترم عادت داره همش با گوشی ببینه

ینی باب اسفنجی دوسداره که تلویزیون نمیزاره همیشه. چندسالشه؟

کارتونای تلویزیون رو نمیبینن؟  یه سری برنامه ها فکر کنم نیم بها باشه

نه به گوشی عادت داره. جما که همش میره رو تبلیغ کارتونای پویارم دوس نداره باب اسفنجی دوسداره 

دخترم عادت داره همش با گوشی ببینه  ینی باب اسفنجی دوسداره که تلویزیون نمیزاره همیشه. چندسالشه؟

۴ سالشه. خب از مبایل حداقل بنداز روی تلوزیون...چشماش ضعیف میشن اگر زیاد مبایل ببینه...روی مغز هم اثر بد میگذاره موبایل.  تو یادگیری و آی کیو ای کیو .....

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......
2740
نه به گوشی عادت داره. جما که همش میره رو تبلیغ کارتونای پویارم دوس نداره باب اسفنجی دوسداره 

ای کاش گوشی کمتر بدی خوب نیست واقعا 

همون باب اسفنجی هم خیلی ساینا میزارن با اینترنت نیم بها سرچ کنی میاره فکر کنم

ای کاش گوشی کمتر بدی خوب نیست واقعا  همون باب اسفنجی هم خیلی ساینا میزارن با اینترنت نیم بها س ...

خیلی بد عادت شده خیلی . اصلا نمیتونم کنترلش کنم. چه سایتایی؟اصلا گوشیم همش دستشه ندم بهش میگه حوصلم سر رفت

موقع غذا باید گوشی جلوش باشه تو ماشینم