2733
2739
عنوان

بچها به دادم میرسیدد😔 من خیلی ترسوام

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 22 پست
من خودم ارائه های زیادی دادم: ارائه های کلاسی، دفاع ارشد،دفاع دکترا. تو دبیرستان یه معلم زبان داشتی ...

این استرس طبیعی هست

خیلیا واسه ارائه استزس دارن

اما اینکه در حد مرگ وحشت زده بشی و بترسی طبیعی نیست

آسنتره یکم اضطراب اجتماعی در حد حضوز ت جمع بهتر کرد ولی ارائه دادن واقعا سختمه میدونم خودم اعتمادبن ...

چند وقت خوردی تا جواب گرفتی؟

منم فردا میخوام برم روانپزشک 

حاضرم تا آخر عمر دارو بخورم اما خوب شم

چقدر دلمون واسه خودمون میسوزه

مردم چقدر راحت و زبون دارن

بعد ما واسه یه حرف زدن ساده هزار بار می‌میریم و زنده میشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوماه خوردم خوب شدم ولی چون افسروگی هم داشتم دو سال خوردنشو ادامه دادم

به دکترت چرا نگفتی واست یه داروی دیگ هم تجویز کنه تا وامل خوب بشی؟

شما که تا اینجای راه و اومدی کاش تا آخر ادامه میدادی 

2728
به دکترت چرا نگفتی واست یه داروی دیگ هم تجویز کنه تا وامل خوب بشی؟ شما که تا اینجای راه و اومدی کاش ...

من مشکل اصلیم وسواس فکری بود و این دارو روم جواب داد

داروهای دیگهرو چن مدت خوردم خواب آور یا عوارض زیاد داشتن 

پوپرانول هم وقتی استرس میگرم میخورم اونم خوبه

حالا شاید به شما دارو نداد با مشاوره درست شد

آره عزیزم میگن باید بری تو دل ترسهات  منم رفتم اما باز در مواجهه وحشت زده میشم انقدر قلبم تن ...

من خودم تو جو دانشگاه اصلا ترسو نبودم ولی تو زندگی شخصیم آدم ترسویی بودم ولی الان اصلا نمیترسم که با یک روش بهش غلبه کردم: گاهی که از کسی ترس میاد سراغم یا حتی گاهی که از کسی ناراحتی میخواد بیاد سراغم، با خودم میگم من که گناهی نکردم پس نمیترسم و ناراحت نیستم. کسی که دلی رو به عمد شکونده،کسی که مثلا دزدی یا غیبت کرده، کسی که خانواده ای رو بهم زده،کسی که گناهی کرده اون باید بترسه و ناراحت بشه.

در واقع میخوام بگم خودت رو به خدا وصل کن. امام باقر علیه السلام میفرمایند: زیرک ترین انسان کسی هست که از خدا بترسه. اگه از خدا بترسی، خدا کاری میکنه تو از هیچ کس نترسی.

این استرس طبیعی هست خیلیا واسه ارائه استزس دارن اما اینکه در حد مرگ وحشت زده بشی و بترسی طبیعی نیس ...

از امام علی پرسیدند چیکار کنیم شجاع بشیم؟امام فرمود بگید شجاعم و شجاع میشوید. یعنی به خودتون تلقین مثبت کنید که اثر میذاره.

2738