2737
2739
عنوان

خواستگار بچه دار واسم اومده حالم بد شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۳۲ سالمه و مجردم 

منم موقعیت شغلی خانوادگی و.. خوبه 

حتی یه مورد دوستی هم دیگه برام نمیاد 

امشبم انقدر دلم گرفته نمیتونم بخوابم 

عزیزم خودتو ناراحت نکن از این خواستگارای ... واسه منم زیاد اومده 

2731

بله  ناراحت میشدم منم جداشدم البته ازدواج اجباری بود بچه ندارم ولی خب از مردمطلقه خوشم نمیاد🫠

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»🤲🤲🤲🤲🤲 خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️🌸🌸🌸🌸 در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷 ‌خدایا تو با من باش، بگذار عالمی از من جدا باشد:) 🍁️ 

الان مطلقه های بچه دار هم میرن با پسر مجرد از خودشون کوچیکتر ازدواج میکنن

تو که مشکلی نداری چرا نقطه ضعف نشون میدی؟

انگار دوست پسر داشتی کات کردی

به همون کولی و نرمالی

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740
دلیل نداره التماد بنفستو از دست بدی سنی نداری طرف خیلی اعتماد به نفس داشته به خودش اجازت داده همچین ...

ازون که معرفی کرده خیلی ناراحتم

اونکه معرف بوده و شماره مارو داده بهش 

منم دوستم پارسال شوهرش فوت کرد سرطان داشت،امسال با ۳۰سال سن ی خواستگار براش اومد با دوتا بچه قبول کرد قبل از عید ی جشن گرفتن رفت سر زندگیش 

هر بار این درو محکم ببند برو
تقصیر خودته انقدر لفتش دادی فکر کردن خواستگار نداری همچین ادمی اومده خواستگاریت ولی بنظرم ازدواج با ...

اون کسی که لفتش میده برای خودش ارزش قائله در خونشونو روی هر ننه قمری که از راه میرسه باز نمیکنه .

حالمم از طرز فکرت بهم خورد

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

مامانت نباید بهت میگفته خودش باید رد میکرده قاطع!!

نمیدونم چرا بعضی پدر مادرا خودشون براحتی اعتماد به نفس دخترو میگیرن!

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
الان مطلقه های بچه دار هم میرن با پسر مجرد از خودشون کوچیکتر ازدواج میکنن تو که مشکلی نداری چرا نقط ...

من نقطه ضعف نشون ندادم

ناراحت شدم که چرا معرف که اشنا هم بوده اینکارو کرده

2706