2733
2739

من ۲۷ سالمه یه عقد ناموفق داشتم و جدا شدم ولی دخترم و شناسنامم سفیده موقعیت خودم خوبه نسبتا شاغلم قد و هیکل و قیافم خوبه 

تا الان اکثر خوااستگارم مجرد بودن ولی جور نمیشد بعضیارو هم خودم رد میکردم ولی بخدا سختگیر نیستم باب میلم نبودن🥲🥲

امشب مامانم گف یکی از اشناهای دور واسه پسرش گفته که پسرش جدا شده و ۲ تا بچه هم داره 

انقد دلم گرفته تاپیکای قبلیم هس که چقد نگران ازدواجمم الانم از وقتی اینو شنیدم اعتماد بنفسمو کامل از دست دادم و گریه میکنم

شما بودین ناراحت نمیشدین؟ چیکار کنم دلم اروم بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای میفهمم چی میگی منم یه اشنا دارم تازه پسره بنده خدا توی عقد جدا شده هرجا میریم یه چیزی میگن به نظرم باید با کسی که مثل خودت توی عقد جدا شده ازدواج کنی نه مجرد نه این مدلی بچه دار

ببین خودت میگی خواستگار یعنی هر کسی میاد ولی این تویی که تعیین می کنی با کی ازدواج کنی پس ناراحت نشو و فکر نکن خواستگار بچه دار بیاد یعنی تو دیگه باید با یه مرد بچه دار ازدواج کنی یا اون جایگاهش پایینه و توام یعنی پایینی فقط شرایطتون به هم نمی خوره و با یه نه حل می شه ناراحت نباش.

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2740

تقصیر خودته انقدر لفتش دادی فکر کردن خواستگار نداری همچین ادمی اومده خواستگاریت ولی بنظرم ازدواج با کسیکه تجربه زندگی داره خیلی خوبه 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا

از من درد کشیده به شماها نصیحت:دور از جون از تنهایی و گرسنگی و بی پناهی و درد و رنج و سختی خواستید بمیرید مرگ و انتخاب کنید که عزار برابر شیرین تر از ازدواج با مرد بچه داره.

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

شاید هرکسی به خودش اجازه بده و بهت پیشنهاد بده این چیزی از ارزشهای تو کم نمیکنه بلکه گستاخی اونارو نشون میده پس اعتماد ب نفست رو از دست نده تازه ۲۷ سالت هست جوونی با آینده روشن قوی باش 

عزیزم دختر درست و‌خوبو هرکسی پا پیش میزاره میاد خواستگاری چرا به خودت شک میکنی؟شانسشو امتحان کرده خیلی منطقی برخورد کن بگو نه

صبح‌ میشه این شب، باز میشه این دَر، صبر داشته باش
2706