2737
2734

خانوما میشه بهم کمک کنین چون کسیو ندارم ازش کمک بخام نظر بده شمارو دارماا♥️

خانوما من چیکار کنم بنظرتون

با خانواده ی همسرمم خب

۳ سال صبر کنم

سختی نیس چ سختی زیره پام ماشین گواهنامه دارم کلی اینور اونور فقط باید ۳ سال صبر کنم همین

ک اون شهری ک دوس داریم اون خونه ای ک عاشقشیم قراره با خاسته خودمون بسازیم ویلا حیاط استخردار

بعده خونمون ماشینمونو عوض میکنیم کلی پیشرفت

هم هدفمونه همو بچمون عشق میکنن

یا بیخیال سختی

یکی بهم برگشت گف خوش باش چرا سختی میکشی اخرش میمیری هدف نداشته باش بیخیال همه چی

برو اجاره راحت کن خودتو تموم

این حرفو بهم زد یکم فکرم مشغول شد

چیکار کنم؟!

واقعا نیاز نیس ادم پیشرفت کنه هدف داشته باش

یا بگ چرا سختی بگم هیج تلاشی نکنه بدون هدف زندگی کنه بره اجاره

مهم ترم اینکه خانوادمم هعی میگن اشتباه کردی رفتی اونجا با اونا موندی فلان میرفتی اجاره 

از اول نمیخاستن میگفتن برو اجاره

اجیا من هیچکسو ندارم توروخدا بهم کمک کنین

فکرم خیلی درگیر شده

ی چیزه قانع کننده بگین ک ی تصمیم بگیرم

ازتون ممنونماا🥺🤗♥️

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تنبلی تخمدان دارم تازه فهمیدم تنبلی تخمدان آدمو نسبت به همه چی بی تفاوت و بی میل و حتی تنبل میکنه، شاید اون هم داره و خبر نداره، ولی در هر صورت تو تمام زندگیم از اینکه نتونستم هدفی رو دنبال کنم ناراحت بودم

پس گول نخور ۳ سال سختی که چیزی نیس، فقط خدا کنه خانواده شوهرت مثل خانواده شوهر من نباشن که خودم اجاره نشینی رو ترجیح دادم به بودن با اون ...ها

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

اگه باهاشون مشول نداری چه اشکالی داره

بعد اینکه هدف زنده نگه میداره ادم رو .

انگیزه حرکت و تلاش میده

من خودم نمیتونستم به اجاره نشینی فکرکنم سختی کشیدیم ولی خونه خریدیم ساید بعضی وقتاهم میگفتم بمن چه چرا خودم اذیت کنم شوهرم بره تلاششو بیشترکنه و...

ولی زندگی رو باید دو نفره ساخت خر کدوم از زت و شوهر تو جایگاه خودشون

حرف بقیه رو بی خیال خودتو و زندگیتو عشقه ببین چی به صلاحته چی حالتو خوب میکنه همون کارو کن

التماس دعا

🌹برای خوب شدن زندگی مشترکم صلواتی بفرستید🌹   ❤  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤
2738
اگه اجاره کنی ولی خونت اماده نمیشه پس ۳ سال سختی بکش و‌برو تو خونه ی خودت اما تو این ۳ سال درست رفت ...

اره کاملا درسته صمیمی هچ رو نمیدم بهشون

تا کی میخوای اجاره نشین باشی؟ سال به سالم که اجاره‌ها بالا میره و در حقیقت ارزش پولی که برای پیش دادی میاد پایین، بیشتر درامدتم باید بدی برای اجاره خونه، بعد از چند سالم از مستاجری خسته میشی اما چون دوراندیشی نداشتی که خونه‌ای بخری دستت به جایی بند نیست...

اجاره نشستن بعد از چند وقت واقعا خسته کننده است و هم اینکه باید به سنین بالاتر هم فکر کنی میخوای اجاره نشین باشی؟ دوراندیشی کار آدم عاقله در حد امکان هم خوش باش هم به فکر این باش که خونه دار بشی.. اگه مطمئنی که بعد از سه سال خونه‌دار میشی تحمل کنی به نظرم خیلی بهتره، با خانواده همسرت هم مدارا کن تو این مدت و سعی کن کدورتی پیش نیاد تا راحت‌تر بگذره

از قدیم گفتن یه سال بخور نون و تره یه عمر بخور نون و کره

اگه باهاشون مشول نداری چه اشکالی داره بعد اینکه هدف زنده نگه میداره ادم رو . انگیزه حرکت و تلاش می ...

اره درسته عزیزم کاملا

از کجا مطمینی سه سال طول میکشه ؟؟تضمین کردن؟

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد