2733
2734

آخه دختربچه یا پسر بچه ی پنج شش ساله چرا باید گوشی و تبلت شخصی داشته باشه و اینترنت در دسترسش 

من مخالف کارتون یا بازی و اینا نیستم ولی وقتی به اینترنت وصل شده ممکنه با خیلی چیزا آشنا بشه 

الان میبینم مادره اینستاگرام شو میده دختربچه سه چهارساله میشینه میبینه خب واقعا این محتواها مناسبه؟! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من از ۴ سالگی تبلت و گوشی داشت همیشه چک میکنم مواظبم الان که یازده سالشه یه وقتای میتونه از اینترنت استفاده کنه اینم بدونی که بفهمه تاریخچه گوگلشو چک میکنم 

2731
بچه من از ۴ سالگی تبلت و گوشی داشت همیشه چک میکنم مواظبم الان که یازده سالشه یه وقتای میتونه از اینت ...

من یکی از اطرافیانم با افتخار میگه دختر من انقدر خوبه بهش گوشی مو میدم میرع اینستاگرام اصلا هم صداش دیگه در نمیاد منم به کار و استراحتم میرسم

بعد میبینی دخترش ناخواسته چقدر فحش و چیزای نامربوط یاد گرفته 

اینکه تبلت داشته باشه که به اینترنت وصل نشه و داخلش بازی و کارتون باشه اوکیه ولی نه که دیگه اینجوری😑

من یکی از اطرافیانم با افتخار میگه دختر من انقدر خوبه بهش گوشی مو میدم میرع اینستاگرام اصلا هم صداش ...

اره منم مخالفم که اینترنت تحت اختیارش باشه من نه وات ساپ نه اینستا براش نصب نکردم چن نیاز به فیل ..شکن 

داره بغضیا فکر میکنن به روزن با این کارشون

به بچم موبایل دادم اما برنامه ی مراقبت کودک روش نصب کردم که تحت کنترلم باشه. رسانه ی اجتماعی که اجازه نمیدم عضو شه و استفاده کنه. نمی دونه جاسوسی میکنم از موبایلش و تا حالا هیچ مورد بدی ندیدم.

2738