2733
2739
عنوان

خانم ها شوهرم بهم دروغ میگه

209 بازدید | 10 پست

شغلش ارایشگریه و خوداییشم برو رو داره 

ولی جایی میره بهم نمیگه 

یا زن میاد ارایشگاش بهم نمیگه من خیلی ناراحت میشم 

یا زنی میبینه خیلی بهش زول میزنه من ناراحت میشم 

یا با خانم ها خیلی بگو بخند داره بنظرتون چکار کنم البته ناگفته نباشد منم کمتر از ایشون نیستم ولی خیلی حساسم چکار کنم ک بهم دروغ نگه ۴ ساله ازدواج کردیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فهمیده داره بدتر میکنه یا میگه نمیخوام تو ناراحت بشی بهت نمیگم .چکار کنم 

نباید میذاشتی متوجه حساسیتت بشه ... بچه دار ک شی دیگه مهم نمیگیری ،مرد جماعتو اگه بخواد کاری کنه دروروش ببندی از پنجره میره چرا تو میترسی موقعیتتو جوری کن اون بترسه از دستت بده

نباید میذاشتی متوجه حساسیتت بشه ... بچه دار ک شی دیگه مهم نمیگیری ،مرد جماعتو اگه بخواد کاری کنه درو ...

بله خودمم اینارو میگم ولی به عمل نمیتونم انجام بدم شما ک بلدی میگی چکار کنم

2740
بله خودمم اینارو میگم ولی به عمل نمیتونم انجام بدم شما ک بلدی میگی چکار کنم

نمیدونم بنظرم وقت بذار برا خودت اگه بچه نداری میتونی بری باشگاه یا با دوستات بری بیرون بگردی ...مردی ک ب این و اون نگاه میکنه از رو عادته ...نمیتونی این عادتو بگیر ب کسی نگاه میکنه محل نده خواستی هم برو با مشاور صحبت کن

نمیدونم بنظرم وقت بذار برا خودت اگه بچه نداری میتونی بری باشگاه یا با دوستات بری بیرون بگردی ...مردی ...

هممون این روزارو داشتیم ....قبل جدایی از همسرم اوایل ازدواجم یه خانومی تو درمونگاه با این ک نسبت فامیلی خیلی دور باهامون داشت همینجور ک رو صندلی نشسته بود پاهاشو از هم باز کرده بود زول زده بود ب همسرم بااینکه خودش خیلی اهل نگاه کردن ب زنا بود منم متوجه حرکت زنه شدم خود همسرمم درومد گفت این چ وضعی این نشسته چرااینجوری نگاه میکنه ب من...من اون تایم خیلی غصه خوردم از کثیفی همجنسم