2737
2734
بابا دستم خورده

عازیزمممم 

لغو بزن

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا درخواستشو قبول کردی؟ خیلی وقت اسمش میبینم ولی ندیدم کسی بگه مزاحمتی ایجاد کرده

اره تازه کمک نی نی یارها هم میکردیه اقایی که مزاحم میشد این براش نی نی یاروتگ میکرد

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
عذرمی‌خوام یه سوال بپرسم؟  اگر درخواست دوستی فردی رو رد کنیم اون فرد متوجه می‌شه درخواستش رد ش ...

بله

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                          
2731

من نمی‌فهمم دیدید مرده بعد قبول کردی الان اون باید ول کنه ؟! در خونه رو باز کردی بعد میگی چرا اومد؟!

حالا اومد درخواست لغو کن تمام نیاز به گزارش نیست عجبا 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
امیر باز برگشتهههه😂😂😂

منم همین رو با خودم گفتم  

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
منم همین رو با خودم گفتم    

یا خدا منو ریپ زدی😂تعلیقم نکنیی 

تو تاپیکا میدیدمش ولی کامنت نمیزاره

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

استارتر درخواست هارو قبول نکنید و نادیده بگیرید 

در صورت مزاحمت گزارش بزنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2740
منم همین رو با خودم گفتم    

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
یا خدا منو ریپ زدی😂تعلیقم نکنیی  تو تاپیکا میدیدمش ولی کامنت نمیزاره

🤣🤣🤣🤣🤣وااای نی نی یارم شناختتتش

بہ ق‍‌ول ش‍‌ای‍‌؏ : دی‍‌ر مےف‍‌ه‍‌مے زن‍‌دگے ن‍‌ڪ‍‌ردے و ش‍‌ی‍‌ش دُن‍‌گ ح‍‌واس‍‌ت بہ چے م‍‌ی‍‌شہ ه‍‌ا ب‍‌وده..️                                          
اره تازه کمک نی نی یارها هم میکردیه اقایی که مزاحم میشد این براش نی نی یاروتگ میکرد

اون کاربری مهیار بوده  اگه اشتباه نکنم 

ولی توی تایپک ها با امیرعباس  هم زیاد صحبت کردم پسر بدی نبود  و ندیدم کسی شاکی باشه ارش 

ولی یمدت نبودش 

سپاس بابت پاسختون🙏🏻💚😘 ای بابا یعنی اعلان دارن فلانی درخواست شما را رد کرد😑؟ 

خواهش🌹♥️

بله اعلان میده که طرف نپذیرفت 

اون کاربری مهیار بوده  اگه اشتباه نکنم  ولی توی تایپک ها با امیرعباس  هم زیاد صحبت ک ...

اره اون مهیارومیشناسم

ولی ایشونم سرخودکمک نی نی یارهامیکردبا اقایونی که بدحرف میزدن برخوردمیکرد

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
اره اون مهیارومیشناسم ولی ایشونم سرخودکمک نی نی یارهامیکردبا اقایونی که بدحرف میزدن برخوردمیکرد

چند تا امیر عباس هست یکیش مثلا عاقل‌تر بود ک درخواست لغو داد یکی هم مزاحم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2706