2737
2739

از بی عدالتی از اونایی ک راحت دلمو شکستن خدا جوابشونو نداد از بس گریه میکنم دیگ دارم فک میکنم منم ادم بدجنسی شم چون ظالم همیشه سالم😔😔

`در اندک‌من تویی فراوان یارب❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از شوهرم ....همیشه مراعاتش کردم.همیشه کمک حالش بودم همیشه .دوستم نداره همش میگه برو طلاق بگیر برو نم ...

خوب برید یه مشاور خوب تا مشخص شه دلیل رفتاراش چیه؟ 

2731
2738
میدونن میدونی؟ بچه داری؟

نه تازه دوروزه فهمیدم داغونم. بهش شک کرده بودم ولی اصلا فکر نمی‌کردم با خواهرم باشه...💔

نه چون مدرکی ندارم برا اثباتش می‌خوام مدرک داشته باشم که نتونن بزنن زیرش

اره یه دختر ۵ ساله

از بی پولی از اینکه نمیتونیم حتی شکممونو سیر کنیم از اینکه دو ماهه سرفه شدید دارم و پول ندارم برم دکتر از گرونی افسرده شدم.خسته شدم . چرا خدا به ما نگاه نمیکنه چرا همش میگن از تو حرکت از خدا برکت پس چرا خبری نیست پول نیومده میره 

از اینکه چندین بار تو امتحان گواهی نامه رد شدم خودشم با این ‌وضع بارداری برام سخته ودر عین حال خیلی ضروریه برام 😭شده برام کابوس و مشکل بزرگ زندگی ، بماند چقدر پول بابتش تا حالا خرج کردم و می‌کنم 😢😫 همه بارداریم به استرس و ناراحتی و فشار داره میگذره و احساس گناه دارم نسبت به این بچم . امیدوارم سالم بدنیا بیاد . چندتا مسله دیگ هم هست پیش روم که امیدوارم حل بشه 

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706