2733
2734

من معمولا صبح تا ظهر بیرون نمیرم ؛ امروز دخترم گفت حوصلش سررفته ؛ حاضر شد بردمش بیرون ، کمی گشتیم ؛ بعد گفت گشنمه مامان بریم خونه ماکارونی درست کن ؛ گفتم الان ساعت دو هست، تا بریم خونه و ناهار بزارم خیلی دیر میشه ؛ بریم رستوران!!! خلاصه تو مسیر رستوران بودیم که دخترم گفت ماما اون ماشین بابا نیست؟؟ دیدم آره خودشه 

اولش بیتفاوت نگاه کردم؛ چون دوماهه خونه هم نمیاد ؛ گفتم به درک 

ولی دخترم گفت ماما یه خانوم پیششه یه دسته گل هم دستش!!!!

سریع پیاده شدم ؛ دویدم سمت ماشین ؛ بشدت هم ترافیک بود، نمیتونست تکون بده ماشینو؛ تا منو دید درارو قفل کرد؛ رفتم از صندوق ماشین آویزون برف پاکن هاش شدم 

داشت منو زیر میگرفت که فرار کنه ، منم ول نکردم 

دختره به شوهرم میگفت زیرش نگیر؛ ولی اون نامرد هی با سرعت می روند 

یه ماشین داد جلوش 

من افتادم زمین تا به خودم بیام دختره فرار کرد

دویدم دنبالش شوهرم جلومو گرفت تا اون بتونه فرار کنه 

اون فرار کرد ؛ شوهرم هم از اونور سوار شد و در رفت

رفتم کلانتری شکایت کردم؛ فردا میرم پزشکی قانونی 

چون بدنم ضربه دیده 

به فامیلاش زنگ زدم گفتم اگه میخواد آبروش نره و کارشو از دست نده ؛ یه خونه بنامم بزنه و یه پولی بزنه به حسابم ، منم بدون آبروریزی طلاق میگیرم ازش 

گفتم تا فردا مهلت میدم ؛ در غیر اینصورت شنبه اول صبح پامو میزارم حفاظت 

فیلم هندی شد😶 

خدا نیاره چه سخت

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوزی هم ترافیک بود به شدت هم زیرت گرفت 

فیلم هندیه

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
2728
2740
2706