2733
2739
عنوان

این دخترایی ک همه چی براشون فراهم

354 بازدید | 25 پست

سفر میرن 

پول دارن بابای پولدار دارن 

اختیار خودشون دارن 

سر وقت درس میخونن سر وقت دانشگاه میرن 

کسی نمیزنه تو سرشون کنسرت میرن کافی شاپ میرن اکیپ میرن احترام دارن 

موندم خدا چ جوری اینا رو اینقدر دوست داره 

وای ی سری ها مثل من هیچ اختیاری تو زندگی مدارن

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم خیلی دلم میخواست اینجوری زندگی کنم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2740
منم شاغلم ولی اختیاری ندارم 

اختیارت دست کیه

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

من بدبختنتتتت 

درسام عالیه 

ولی مامانم سر ی چت ک تو تلگرام کردم بهم گفت خراب و گفت تبدوت میبرم

بابامم گفت این همه حرج بره کنکورت کردم جواب نده آتیشت میزنم

امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگه پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
شوهر خوب هم میکنن خوشبخت تر میشن  در آینده  خدا همه چی رو با هم میده بهشون 😏

ولی واقعا دنیا لذتی نداره براشون شاید برای ما پایینتر ها خوب باشه ۱ روز پولداری زندگی کن از چشت میوفته

من بدبختنتتتت  درسام عالیه  ولی مامانم سر ی چت ک تو تلگرام کردم بهم گفت خراب و گفت تبدوت ...

داداض منم ب من می‌گفت قیافت شبیه جن..ده های

آقایون نه ریپلای کنن ن در تاپیک های من شرکت کنن اجازه درخواست هم که ندارن 
2706