2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلاس چندمی؟؟ 

ما فقط بع معلم ابتذایی کادو میدادیم تو متوسطه نه چون تعدادشون زیاده و نمیشه فزق گذاشت بینشون

درضمن لازم نیست بزای معلم مرد کادو بگیری اونم ساعت نهایت خیلی دلت میخاد یع کتاب یا سررسید یا روان نویس بخررر

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
2728
اسی با اجازه ات منم ی سوال بپرسم🙏🏻🧡 بچه ها کادو برای آقای ۳۰ ساله تا ۱ میلیون چی پیشنهاد میدید؟ ...

کارت هدیه

انگشتر

من بد بودنو از خیلیا بهتر بلد بودم منتها اینقدر وجود داشتم که 
2740

میتونید براش دیوارکوب یادگاری ببرید ، من پیجم همینه از نمونه کارام میتونید تاپیکای قبلم ببینید

هر طرح و متنی که دلخواهتون باشه آماده میکنم

قابل نصب به دیوار

میشه مثلا طرح نقطه کوبی و بسم الله یا یه شعر خوب

میشه برای اینکه به حاجت و خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی 🤍🥺 اللهم عجل لولیک الفرج

عزیزم یه مرد فقط پول دوس داره براش ببری ..چون معلما واقعا حقوقشون کفاف نمیده اونم برای یه مرد متاهل....تو این وضعیت اقتصادی شما بهترین ساعتو براش ببری خوشحال نمیشه چون بخواد بفروشش نصف قیمتشم بهش نمیدن و عذاب وجدان میگیرتش پس یه ساعت انتخاب کن پولشو بذار تو پاکت بهش بده ببین چقد خوشحال میشه

میتونید براش دیوارکوب یادگاری ببرید ، من پیجم همینه از نمونه کارام میتونید تاپیکای قبلم ببینید هر ط ...

پارسال روز معلم یکی از همین نی نی سایت بهم سفارش داد راضی بود

میشه برای اینکه به حاجت و خواسته ی دلم برسم صلوات بفرستی 🤍🥺 اللهم عجل لولیک الفرج
کلاس اول

فک کردم خودت دانش آموزی😂😂 اونم از نوجونای سیریش که به جای دزس حواسش داده به معلم مرد😂😂😂

عزیزم بع نظرم روان نویس یا خودکار یا کتاب  بگیررر

ماگ هم گزینه خوبیه

به جای اینکه منتظر باشم کسی بیاد زندگیم تغییر بده و خوشبختم کنه خودم باید دست به کار بشم و خودم خوشبخت ترین کنم
عزیزم یه مرد فقط پول دوس داره براش ببری ..چون معلما واقعا حقوقشون کفاف نمیده اونم برای یه مرد متاهل. ...

حرف کاملا درستی زدید اما من گفتم یادگاری بمونه وگرنه پول حرف اول میزنه

من بد بودنو از خیلیا بهتر بلد بودم منتها اینقدر وجود داشتم که 
2706