2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استیکرارو درست گذاشتی؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731

این چه علاقه و دوست داشتنه که راحت آرزوی مرگ میکنی؟ اگه تااین حد ازش بدت میاد پس چرا ازدواج ؟

علامه طباطبایی : ابد در پیش داریم،،،،،برای زندگی دیگران فرشته باشیم😇 نه شیطان😈 ، در پس هر مشورت و نظر ما پشت گوشی ها و در فضای مجازی یک انسان سرشار از احساس نشسته و یک زندگی واقعی داره که با یک جمله یا حتی یک کلمه ما ممکنه تصمیم مهمی بگیره ، سبب از هم پاشیده شدن یک زندگی 💣، از بین رفتن عشق یک زوج 💔، ساختن روزهای تلخ بچه های یک خانواده آسیب دیده 😭 نباشیم.ما نظری میدیم و رد میشیم و به زندگی خودمون میپردازیم یک انسان میمونه و تجزیه و تحلیل حرفهای ما....اشک ها ، شب بیداری ها و تصمیمات مهم.خداوندا مرا آن ده که آن به💫 
2738

اگ سیاست داشتی رگ خواب شوهرت دستت بود الان ایقد پر از خشم و کینه نبودی

بجای اینکه بیای نی نی سایت ب شوهرت نفرین کنی یا هی بهش توهین کنی دوتا مطلب آموزشی شوهرداری بخون زندگیتو بساز

اینجا میای بیشتر اعصابتو خورد میکنن کارو خراب میکنی بعد میای تایپیک طلاق میزنی ی ماه بعدش میای تایپیک میزنی استوریشو چک کردم این حرفش منظور داشته یعنی الان با کسی توو رابطه اس و ....

الان تو با سیاست ب کجا رسیدی عزیزم 

شاید ب جایی رسیدم ک میگم

من بدتو نمیخوام ک میخوای ب منم بپری یا نفرین کنی

ی بار دیگه با دقت بخون و ب حرفام فکر کن ببین دعوا و جدایی واسه ات خوبه یا دوس داری باهاش زندگی کنی ببین چی واسه ات بهتره

شاید ب جایی رسیدم ک میگم من بدتو نمیخوام ک میخوای ب منم بپری یا نفرین کنی ی بار دیگه با دقت بخون و ...

ببین نه طلاقم میده نه عین آدم زندگی میکنه ک هرچند بلدم نیست عین آدم زندگی کردنو

2706