2733
2734
ببین اخه ۲۱ روز از رابطه داری حساب میکنی مبدا شما نباید رابطه باشه باید تاخیر پریودت باشه عزیزم&nb ...

الا استرس ندارم کلی روانی شدم دیگه انقد فک میکنم بهش دعا کنید بیخودی باشه این درگیریام اولین بار بود قرص خوردم و دز مصرفمم مث اینکه زیادبوده شاید از عوارض اون باشه

نمیشه دوشنبه اینا برم ینی؟معلوم نمیشه؟میخام برم بتا بعدش برم سونو دکتره ک گف منفیه نگران نباش بعد به ...

بابا هیچی نیستش

از الان تکون نمیخوره راس میگه اصن ادم نیست اون تو😂

کمتر از یه ماه قد عدسم نیس ک بخواد تکون بخوره دختررر😂

کیست دارییی😂عه😂

پاشو برو سونو😂

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا هم تاپيك زدي حامله نيستي

چطوري حامله بشي اخه با اين شرايط ك كفتي و قرص هم خوردي

ازمايش هم منفي بوده

اون كاربر اشتباه گفت مطمىن باش جواب ازمايشت درسته سه هفته بعد از رابطه جواب ازمايش مشخصه

بعد از موعد برا اوناي هست ك فاصله بين رابطه و موعد پريودي ب اندازه شما زياد نباشه

الا استرس ندارم کلی روانی شدم دیگه انقد فک میکنم بهش دعا کنید بیخودی باشه این درگیریام اولین بار بود ...

ببین من واسه ارامشت دعا میکنم مطمعنم هیچی نیست

ولی حالتو میفهمم♥️ استرسش بدترین چیزه

ولی نگران نباش♥️ دارم میگم بیخوده بیخودیه بخدا☺️♥️باردار نیستی

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2728
بابا هیچی نیستش از الان تکون نمیخوره راس میگه اصن ادم نیست اون تو😂 کمتر از یه ماه قد عدسم نیس ک ب ...

فک کنم ر ی د م به رحمم دکتر دعوام کرد گف نباید اون همه میخوردی ممکنه کیست ب وجود آورده باشه 

ببین من واسه ارامشت دعا میکنم مطمعنم هیچی نیست ولی حالتو میفهمم♥️ استرسش بدترین چیزه ولی نگران نبا ...

ان شا الله

ببین من واسه ارامشت دعا میکنم مطمعنم هیچی نیست ولی حالتو میفهمم♥️ استرسش بدترین چیزه ولی نگران نبا ...

من از ۴فروردین قشنگ ۲هفته استرس شدید داشتم در حدی ک یه  شب قلبم تند زد درد عصبی از زانوم شروع شد زد ب کل پام بزور راه میرفتم چیزی ام نمیخوردم از استرسم انقدر ک شدید بود تازه این هفته اروم شدم فقط اعصابم درگیره 

قبلا هم تاپيك زدي حامله نيستي چطوري حامله بشي اخه با اين شرايط ك كفتي و قرص هم خوردي ازمايش هم منف ...

بابا من میگم نیستش

بنده خدا داره میگه استرس دارم( من مورد اینطوری دیدم اخه خیلی)

میرن میشینن گوگل لعنتیو میخونن هزار تا اپشن داره هی هم ب خودش سخت میگیره! اون استرسم کارو خراب تر میکنه!

منم گفتم میخوای کطمعن شی

اولا تا هفته دیگ پریودی 

اگر نشد برو بتا بده

( چون دو روز دیگ میخواد یه سایت دیگ بخونه ک نه فلان موعد اینطوری بود وای زود شد و..)

دیگ تهشو گفتم

ک منفیه وپاسو سونو بده ک کیست داری

وسواس فکریه دیگه

2738
من از ۴فروردین قشنگ ۲هفته استرس شدید داشتم در حدی ک یه  شب قلبم تند زد درد عصبی از زانوم شروع ش ...

توقع داری با این استرست و قرص خوردن پریودم بشی؟😂

میدونم سخته ولی ریلکسسسس!

بابااااا ازمایشت منفیه دیگ نیستی!

دیگ دقیقا چطوری میخوای مطمعن شی؟😂

بابا من میگم نیستش بنده خدا داره میگه استرس دارم( من مورد اینطوری دیدم اخه خیلی) میرن میشینن گوگل ...

من خیلی استرس داشتم بخاطر اون پرسیدم چون ورم کرده شکمم ترسیدم 

توقع داری با این استرست و قرص خوردن پریودم بشی؟😂 میدونم سخته ولی ریلکسسسس! بابااااا ازمایشت منفیه ...

ورمم بخابه حالم راحت میشه ترشحمم ک عوص شد ابکی شد بعدِ خونریزی قرص اصلن معلوم نیس چی به چیه ی بار ابکی میاد یه بار سفید قاطیشه ی بار زرده ی بار قهوه ای اومد قط شد در عرض دوروز ک رنگ قهوه ای متفاوت بود 

بابا من میگم نیستش بنده خدا داره میگه استرس دارم( من مورد اینطوری دیدم اخه خیلی) میرن میشینن گوگل ...

خب خاستي مطمىنش كني بدتر شد فكرش مشغول شد ك نكنه جواب ازمايشم الان درست نشون نميده و بايد چند روز ديگه هم برم

اغلب دو هفته بعد از رابطه جواب بي بي چك هم مثبته ديگه چ رسد ب ازمايش خون 

سه هفته هم ك ديگه حرفي توش نيست

حالا حتي پريودم بشه بازم دلش قرص نميشه

ي كاربر ديگه بود تا دو سال بعد رابطه تاپيك ميزد ك نكنه حامله ام

شايد باورت نشه! دوسال و توي اين دو سال پريود هم ميشد

ميگقتم اخه اين چ غلطي بود كردي تا دو سال تاوان ي لحظه خوشي رو داري پس ميدي 

قبلا هم تاپيك زدي حامله نيستي چطوري حامله بشي اخه با اين شرايط ك كفتي و قرص هم خوردي ازمايش هم منف ...

من موقع رابطه روز ۶یا ۷پریودم بود ولی بعد قرص دوباره خونریزی گرفتم شدید تر از پریود خودم ولی بعدش کلن ترشحم عوض شده اصلن معلوم نیس چی ب چیه سینه هام حساس نشدن فقط حس میکنم یکم تغییر کردن اونم ک میگن بخاطر هورمون قرص میتونه باشه 

خب خاستي مطمىنش كني بدتر شد فكرش مشغول شد ك نكنه جواب ازمايشم الان درست نشون نميده و بايد چند روز دي ...

دیگ میگفتی بهش نهایتش نه ماهه😐😐

اون احتمالا رابطه هاش مکرره😐

2706