2737
2734

دوستان من ۲۷ روز پسش روز ۶یا ۷پریودم بود رابطه لاپایی داشتم حس کردم منی ریخته باشه بلافاصله قرص تنسی ۱.۵ خوردم و فرداش هم دوتا ۰.۷۵خوردم ۵روز بعدش خونریزی شدید گرفتم ۳روزه بود ولی بعد اون ترشحم عوض شده هفته پیشم ترشح قهوه ای اومد ولی متفاوت بود رنگ هردو بعد قط شد این هفته شنبه بعد ۲۱ روز بتا تيتر دادم منفی بود دوشنبه هفته پیشم ک میشد ۱۶روز بعد بازم منفی بود هردو عددش ۲بود من این هفته باید پریود‌میشدم ک نشدم ولی شکم تا رحمم ورم کرده بخاطر چیه خیلی میترسم ممکنه بخاطر بهم ریختن هورمونم باشه؟

اثرات قرصا هست 

1400/3/8اولین 🤪😜بیبی چکم مثبت شد،صدای گروپ😍💕 گروپ قلبشو 1400/4/5شنیدم🥰،1400/6/18فهمیدیم تو راهی🤰🏼مون دخمله💃قریِ،  و..اما مجدداً من و بیبی چک دوخطی، بیبی چکم در کمال ناباوری در تاریخ 1401/10/7🙈 اونم 6صبح با کلی استرس مثبت شد ومن کلی خوشحالم😍1401/11/3❤️صدای قلب کوچولوش رو شنیدم خیلی حس خوبیه😍🌈🥳،1402/1/20فهمیدیم توراهیمون بازم یک دخمل بلا 🥲🤪هست ،من و بابایی عاشقتون هستیم 💐🌹برا خونه دار شدن،بهتر شدن زندگیم یک صلوات لطفاً 😘 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک فرج عاشقانه دوستت دارم کاش قدر بدونی s💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728