2733
2734
عنوان

فک می کنن من کُردم

52 بازدید | 10 پست

من عاشق کردام و دوسشون دارم همه فک می کنن کردم اما نیستم برام خیلی بامزست که همیشه منو اشتباه می گیرن🥺

حتی بیشتر درخواست دوستی هارو از اقایون کرد دریافت می کنم بنظرتون چرا فک می کنن کُردم؟ برام عجیبه

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️

کردا اکثرا قدشون بلنده و اندامشون درشته و  صورتشون پره

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

یه سوال شما که بلدی کاربری بترکونی یاد من هم میدی تا کاربری آقایونی که بهم درخواست میدن بترکونم؟

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
کردا اکثرا قدشون بلنده و اندامشون درشته و  صورتشون پره

صورتم پره اما اندام درشتی ندارم قدمم بلند نیس همش فک می کنن کردم نمیدونم چرا این احساس و می کنن

درخواست دوستی = رد کردن ، پس لطفا ندید ؛ دارای بیشترین نشان در ترکاندن کاربری 😶‍🌫️
یه سوال شما که بلدی کاربری بترکونی یاد من هم میدی تا کاربری آقایونی که بهم درخواست میدن بترکونم؟

فک نکنم نی نی یار برای درخواست دوستی دادن کاربری رو بترکونه 

برای اینکه در امان باشید درخواست دوستی شون رو رد کنید و اصلا باز نکنید و توجه نکنید خانوم هستن یا اقا چون بعضی از اقایون در قالب زن میان 

اگر مدرک معتبری دارید که نشون میده مزاحم تون شدن یه تاپیک بزنید و نی نی و تگ کنید و ازش بخواید رسیدگی کنن

شاید از نظر ظاهری شبیهی 

کردا ظاهرشون چجوریه؟ من اندام درشت یا قد بلند ندارم این یه ویژگی رو کردا زیاد دیدم 

2740
یک عدد کورد کوچولوی و ریز ولی پرجذبه😅

اتفاقا منم ریزه هستم ولی کرد نیستم ولی همش فک می کنن هستم خودمم هنوز دلیلش و نمیدونم

کردا ظاهرشون چجوریه؟ من اندام درشت یا قد بلند ندارم این یه ویژگی رو کردا زیاد دیدم 

نمیشه توضیح داد چهره چند تا کرد رو ببینی میفهمی چهرشون تقریبا چجوریه 

یکم شبیه عرب ها هستند.مثلا صورت پهن دارند خیلیاشون

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...