2737
2739

همیشه مراعاتش کردم.همیشه کمک حالش بودم همیشه .دوستم نداره همش میگه برو طلاق بگیر برو نمیدونم چرا از طلاق میترسم حاضرم انقدر تحقیر تحمل کنم.بچه دارم ی دونه.

چ کنم.ن محبت میکنه ن اهل کاره ن حتی برا بچه پدری میکنه از حرف مردم میترسم از حرف خانوادم.بشدت بهش وابستم کلی فحش و بد و بیراه میگه بهم.همه جوره ازش سرم ولی هرچی بیشتر تحقیرم میکنه بیشتر وابسته میشم.منو از دست خودم نجات بدین.واقعا اشکم دراومد الان زنگش زدم بیا شام منتظرتم میگه بخور فک کن من مردم

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  

اگه عقدی که یه فکری بکن زودتر اگرم ازدواج کردی که یه سری سوره ها و آیه‌های افزایش محبت همسر هست تو اینترنت و نی نی سایت بزنی میاد مجرب هن هستند ان شاء الله، بخون، وگرنه که دیگه هوچی 

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دو دارید عذاب میکشید

چرا ؟ مشکلش چیه؟ دوست نداشتن دلیل میخاد، از کی دوستت نداره ؟

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....
2728

شوهرمنن همینه مثل چی کار میکنم 

امروز رفتم سنوگرافی وپول وزیت دکتر ۵۰۰شد کلی دعوام کرده پیش بچه هام

منم شرایط طلاق ندارم میگه با پول خودت لباس بخر حتی پول شارژ نمیده

چند بار بگم برای خونه خوردو خوراک میخره 😭😭😭

چرا اخه هیچ چیزی دلیل براینکه توزنی نیست چرا قدرخودتونمیدونی مردم پشت خداهم حرف میزنن تاکی میخای تحق ...

عزیزم کامنت منو بخون من نه وابسته ام نه عاشق

وقتی هیچ پش وانه ای ندارم چه کنم 

2740
مشکل یسری از زنها اینه وابسته جیب شوهرن همین 

خودم بیشتر از اون کار میکنم ولی کارمون طوریه بیشترین سودش واسه اونه

روز به من ۱۰۰میده توقع داره همه ی کارمو با اون پول کنم حتی شارژخریدن

منم زورم میاد

همیشه دعوا داریم 

شما راه حلی دارین؟؟؟