2737
2739

ما از شهرستان رفته بودیم تهران خونه ی یکی از فامیلا ایشون اپارتمان نشینن 

خلاصه من برای عمل چشم رفته بودم وقتی از دکتر برگشتم تازه عمل کرده بودم چشامم بسته بود 

پدرم دستمو گرفت تو حیاط گفت ی دقیقه وایستا الان میام 

رفت از تو ماشین ی چیزی بیاره 

یهو ی چیزی محکم خورد به دیوار پشت سرم چون چشام بسته بود ندیدم کار کیه خیلی ترسیدم درد زیادیم داشتم 

خلاصه بابام اومد گفتم بابا انگار ی چیزی خورد بهم 

یهو بابام نگاه کرد گفت گوجست 

بچه ها اگه اون گوجه میخورد به صورتم بدبخت میشدم چشام عفونت میکرد درد زیادیم داشتم 

خلاصه مشخص شد از ساختمون بغلی بوده هرکی بوده مادرم وقتی شنید سر صدا کرد ک خیلی شخصیتی ازت شکایت میکنم اما چون خونه مال فامیلمون بود هیچکار نکردیم بعد ک برگشتیم 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

شب شد خواستیم برگردیم شهرستان 

یهو مادر پدرم دیدن ک روی ماشین پر از تخم مرغه 

رو سقف ماشین تخم مرغ زده بودن باورم نمیشد تا بوی بدش خورد بهم 

اگه اینجاییو داری میخونی بدون ی بی شخصیت عوضییی کثافط مگه ندیدی چشام بسته بود اگه اون گوجع میخور به چشام ک میمیردم از درد کثافط 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجیبه هفته قبل از یکی دیگه هم شنیدم روی ماشینشون تخم مرغ شکسته بودن 😶

چقدر بی شخصیت خدایییی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
2738
نکنه بد جا پارک کرده بودید

ن بابا پارکینک داشت خونه جز فامیلمون کسی از پارگینک استفاده نمیکرد فقط موتور بود همین 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706