2733
2734

دوستان خواهش میکنم اگه چیزی میدومید بگید پسرم دو سال و چهار ماهشه میریم بیرون  نمیاد خونه کلی قشقرق و جیغ و هوار راه میندازه  همش میگه بیرون بیرون از خونه متنفره در حالیکه من تو عشق و بازی غرقش کردم غذا خوردنشم مشکل داره بد غذاس

ازونور  خونه هر کی میریم مهمونی در بدو وروود قشقرق و عربده کشی راه میندازه تو محل معروف شدم از بس با گریه و جیغ در حال برگشتنیم خستم کرده امروز کلی جیغ و گریه و خود زنی کردم نا بحال چنین فشار روانی رو تجربه نکرده بودم بقران مغزمو خورده خیلی تو مخی شده مطمعنم طبیعی نیس نا این حدش

بنظر من غیر طبیعی نیست 

الان تو سن استقلال طلبیه شاید میخواد حرفش بکرسی بشینه دست به هر رفتاری میزنه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیخوام بترسونمت ولی خواهرم همین مدلی بودبچگیش فوق العاده پرخاشگرررر و بیرون میرفتیم دیگه میگفت نریم ...

منم پسرم نزدیک دو سالشه وقتی میرم بیرون اصلا دوست نداره بیاد خونه یعنی پسر من هم اوتیسمه؟همش دوست داره بیرون باشه موقع آوردنش به خونه همس جیغ و گریه تروندا من خیلی نگران شدم خواهر شما چه خصوصیات دیگه ای داشت؟

نمیخوام بترسونمت ولی خواهرم همین مدلی بودبچگیش فوق العاده پرخاشگرررر و بیرون میرفتیم دیگه میگفت نریم ...

همین الان اگه چیزی مخالف میلش باشه شروع می‌کنه به پرخاشگری و جالبه به همه حیوانات هم میگه مرغ و به بچه های کوچک اسم خودش رو می‌گه 

2740
منم پسرم نزدیک دو سالشه وقتی میرم بیرون اصلا دوست نداره بیاد خونه یعنی پسر من هم اوتیسمه؟همش دوست دا ...

از سه و نیم سالگی دیگه حرف نزد... دختری که داستان و شعر میخوند هیچی نمیگفت البته تو دستشویی رفتن اصلا همکاری نمیکرد از همون ابتدا...