2737
2734

اذیت هاشون خیلی زیاده خیلی زیاد جوری ک حتی نمیشه برم دستشویی 

خیلی بد شدن نمی‌دونم چکار کنم ۳ و ۴ سال هستن همه چیو خراب میکنن 

این روزا کارم شده فحاشی و پشت دست زدن تو دهنی خستم کردن بخدا 

دوروز پیش ظرف های توی گنجمو درآوردن و گل هاشونو شکسته بودن من فقط داشتم دستشویی و میشستم خسته شدم از دستشون همه همسایه ها عذابن امروز همسایه منو دید میگه خانوم فلانی چقدر بچه هات جیغ میکشن توروخدا بهشون تذکر بده میگم عزیزم باور کنین تذکر میدم خودم از دست جیغاشون دارم عذاب میکشم شرمندم بخدا

چیکار کنم خدا 

مامان دوتا بچه پشت سرهم😍😘⁦❤️⁩فاصله سنی یک سال و چندماه⁦👨‍👩‍👧‍👦⁩💐خدایا به همه خونه خوب و بزرگ بده💖⁦❤️⁩

منم یکی دارم توبه کردم دیگه نیارم البته هفت سالشه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به جای زدن بچه برید پیش مشاور شاید بیش فعالن نیاز به کمک دارن خودتونم رو اعصابتون مسلط باشید این اتفاقا یه شب نمیفته قطعا ریشه داره ریششم تو رفتارای والدین چه رفتارا و عملکردشون نسبت به هم چه نسبت به بچه ها

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم                       
به جای زدن بچه برید پیش مشاور شاید بیش فعالن نیاز به کمک دارن خودتونم رو اعصابتون مسلط باشید این اتف ...

خب مثلا اگه بیش فعال باشن دکتر چکار میتونه بکنه ی قرص ارامبخش میدن که سیستم مغزی بچه رو شل کنه بچه دائم یک گوشه میشینه یا همش خوابه

2740

عزیزم بچه های شیر به شیر همینن

من ینی روانی شدم تا بزرگ شن

برا من تا ۱۳ ۱۴ سالگی همین بودن ولی الان خیلی خوب شدن و پشت همن😊

دخترم ۱۷ پسرم ۱۶ س

امیدوارم روزی برسه که هیچکی هیچ غمی نداشته باشه🥺🙏🏻
خب مثلا اگه بیش فعال باشن دکتر چکار میتونه بکنه ی قرص ارامبخش میدن که سیستم مغزی بچه رو شل کنه بچه د ...

میتونن ببرن بازی درمانی کاردرمانی طب سنتی لزوما قرار نیست ببرن پیش دکتر که دارو بده و شل بشن بچه ها

بعدم الان کم آسیب میبینن زدن جیغ زدن ترس استرس 

آقا هستم آقا هستم آقا هستم                           درخواست دوستی ممنوع                               لایک نکنید کامنت نزارید زیر پستم به جز استارتر کسی ریپ نزنه لطفا😊                                    حسین دعای مستجاب مادرم