2733
2734

سلام 

پشت کنکورم و خانواده اصرار دارن رشته با سوابق برم مثل حسابداری ،میکروبیولوژی ،شیمی ،روانشناسی ،علوم تربیتی  پیام نور یا آزاد 

تنها چیزی که میترسونتم نداشتن بازار کارشونه همه ازشون بد میگن که بازار کار ندارن و ...

خانمایی که واقعا تجربه دارین تصمیم گیری برام خیلی سخته البته با مشاور هم مشورت میکنم از طرفی میخوام به خودم ی فرصت واسه کنکور دوباره بدم واسه پیرا پزشکیا و فرهنگیان از طرفی شرایط روز به روز داغون تر میشه و عملا شانسی واسه پشت کنکوریا نمیمونه از طرفی خانواده پافشاری دارن به اینکه برم پیام نور وازاد ولی میدونم بعد ۴سال نمیتونم بیکار تو خونه بشینم 

نمیدونم واقعا لطفا راهنمایی کنید چقدر مهمه مدرک از کدوم دانشگاه باشه واسه کار بیا رشته هایی که گفتم کدوم اینده اش بهتره؟؟

حسابداری خوبه بازار کارشم خوبه

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حالا کی گفته همه پیراها بازار کار دارن؟ حسابداری طبق چیزی که من شنیدم خوبه تربیت بدنی هم خوبه به ن ...

پیراها بالاخره ی طرحی دارن و اینکه واقعا هدفمه حس میکنم نرسم ی حسرت بزرگ به دلم میمونه

حتی اگه از پیام نور باشه؟ کجاها کار میکنن 

فرق نمی کنه کجا مدرک بگیری

ادارات دولتی _بانک_آموزش پرورش همه جا برمیدارن 

شرکتهای خصوصی هم هست ولی من زیاد موافق کار در شرکتها نیستم امنیت نداره

کاش معجزه ای بشه منم به آرزوهام  برسم 🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
فرق نمی کنه کجا مدرک بگیری ادارات دولتی _بانک_آموزش پرورش همه جا برمیدارن  شرکتهای خصوصی هم ه ...

پس چرا خیلیا بیکارن خودشون نمیخوان کار کنن یا چی 

اینا همه با ازمون استخدامی ان درسته؟

پس چرا خیلیا بیکارن خودشون نمیخوان کار کنن یا چی  اینا همه با ازمون استخدامی ان درسته؟

چون استخدام شدن در ادارات دولتی خیلی سخته. خیلی باید بخونی، هفت خوان رستمو باید رد کنی

2738