2737
2734

حتی بحثم‌که میشده زیاد بزرگ نشونش نمیداده و چون با دیدن دختر تکلیف رابطه مشخص میشده وقتی دخترو میبینه و دختر خیلیم از نظر پسر خوب بوده، و‌یه دفعه دختر خیلی میره سمت پسر 

و حالا که بحث اینکه رابطه جدیه یا نه از سمت دختر میشه پسر میگه ما زیاد بحث داریمو فلان و چیزای کوچیکو‌ بزرگ میکنه یعنی چی؟؟

یعنی آقا کیف هاشو کرده میخواد دختره رو بندازه دور

واقعا که دخترا چقدر ساده‌ن! خب بابا پسره برا ازدواج بخوادت میاد خواستگاری دیگه کلنگ نخورده تو سرش باهات رل بزنه که...

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یعنی بهش بی محلی کن و اصراری برای ادامه رابطه نداشته باش

یا بهش بگو من آدم رابطه های دو روزه نیستم و خداحافظ

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂
خب دخترم خواسته بره بعد پسر ترسیده که دختره بره  چرا دیگه؟؟

کیس جدید نداشت یا هنوز کیف‌ش کامل نشده بوده لابد😒😖😖

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2740
نه کلا میگم اینجوریه نه قبلا

خیلی کلی شد، متوجه نشدم سوال دقیقت رو.