2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی من این داروها رو دکتر واسه دخترم ک تازه داره ۲۰ ماه رو تموم میکنه و پسرم ک تقریبا ۸ سابشه تجویز کرد عالی بودن آها شربت پلارژینم بده ....اگ شبا موقع خواب سرفه ش تشدید میشه و نمیتونه راحت بخوابه دکتر بمن گفتاسپری دهانی رو ک زدی دیدی دوباره سرفه زد باز ۲۰ دقیقه بعد باز واسش بزن

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
2728

بچه های من تقریبا ی ماهی درگیر بودن لامصب معلون نیس چیه🤔شبا از بس این دوتا سرفه میزدن منو همسرم خواب نداشتیم خودشون ک دیگ هیچی😢😢😢

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
2738

درمان خانگی تا حدی کمش میکنه

عناب

سیب پخته با دارچین وحتما شکر قهوه ای

بخور سرد

ادویه کامل کم بشه

و درمان فوری ببر متخصص کودکان 

به دختر من یه دوره قرص داد خ قوی بود سه تا دونه خورد خوب شد

سری بعد مریض شد باز سرفه های طولانی میکرد اسپری داد

سری های بعد چرک خشک کن داد و دوره اش را کامل باید بدی

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
این اسپری دهانی بد نیست؟

نه بابا عالیه سرفه شونو کم میکنه خیلی کم دکتر بمن گفت تاوقتی سرفه شون بند بیاد بزن ی هفته یا ده روز 

بچه منم سه سالشه سرفه وحشتناکی داشت 

متخصص بهش اسپری با این دم یار داد و پودر های لوراتادین خیلی تأثیر داشت ولی یکی دو هفته کشید کامل خوب بشه 

بیشترین تاثیر رو بخور سرد که داخل خود تزریقات انجام میدادند داشت یعنی عالی بود 

البته من نمی‌دونستم بچه من آلرژیک به دم نوش های گیاهی داشت اصلا تاثیر نمیکرد 

مثلا شربت پلارژین که گیاهی بود میدادم بدتر میشد 

دود اسپند اصلا خوب نیست   

ان شاءالله زود خوب بشه🌹

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
2706