2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اگه سرفه هاش خشک و آلرژیک باشه بخور خیلی جوابه اگه بخور سرد دارین استفاده کنین اگه ندارین کتری آب بزارین بجوشه روی گاز،در کتری هم باز بزارین خونه کمی مرطوب بشه

دم نوش به دونه 

دم نوش چهار تخم 

تخم شربتی 

#واجب-فراموش_شده#بی_تفاوت_نباشیم
اگه سرفه هاش خشک و آلرژیک باشه بخور خیلی جوابه اگه بخور سرد دارین استفاده کنین اگه ندارین کتری آب بز ...

باورت میشه الان قابلمه رو بخاریه ، دمنوش هارو دادم بی فایده استتت

درمان خانگی تا حدی کمش میکنه

عناب

سیب پخته با دارچین وحتما شکر قهوه ای

بخور سرد

ادویه کامل کم بشه

و درمان فوری ببر متخصص کودکان 

به دختر من یه دوره قرص داد خ قوی بود سه تا دونه خورد خوب شد

سری بعد مریض شد باز سرفه های طولانی میکرد اسپری داد

سری های بعد چرک خشک کن داد و دوره اش را کامل باید بدی

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
۳

خب اگ اسپری دهانی سالبوتامول یا همون ونتالکس رو داری واسش دوپاف با فاصله ۱ دقیقهبزن قرص جویدنی ایروکاست ۵ میلی هم غروب ب غروب بهش بده روزی ی دونه اسپری بینی مومتازون یا همون مومتومکس ...اگ تب نداره ک آلرژیه اگ داده ببر دکتر ی امپول هیدروکورتیزون بزنه اگ گلوش درد میکنه و خلط داره و بینیش کیپه حتما ی آمپول طفازولین برن واسش با شربت ازیترومایسین ۲۰۰ روزی ی بار 

خدایا عاشقتم ...میدونم ک میدونی😍خدایا خودت مراقب همسرم پسرم و توراهیم ک ی دخمل نازه باش😘
به جز داروهای دکتر هیچی خونه ندارم

منم چندروزه هم پسرم هم دخترم دوتایی مریضن علائمشونم فقط سرفه برا دخترم ۷ ساله آزیترو داده برا پسرم ۱ ساله اسپری سالبوتامول و کتوتیفن و آموکسی ۴۰۰ هر ۱۲ ساعت همراه با روشن کردن بخور

بهترین دکتر شهرمون هستن

2706