2733
2734
عنوان

کسی هس به تلگرام وارد باشه

77 بازدید | 14 پست

بچها دوتا اکانت دارم ایدی یه نفر رو با یه اکانتم میزنم شمارشم میفته با اونیکی میزنم نمیفته یعنی اونی که میفته رو طرف سیو کرده؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم:)

اره

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2728
🥲❤️مرسی گلی

میگم شما به اینستا واردی؟

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     
2740
یا تو تو مخاطبین اون اکانتت داری یا اون، اون شمارتو داره 

ن شمارشو قبلن داشتم خیلی وخته پاک کردم چن روز پیش نمیفتاد برام شمارش الان میفتع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره چطور

دیدی یسریا وقتی انلاینن اخرین بازدیدشون نمیاد من چطوری پنهان کنم آخرین بازدیدمو؟

دیدی یسریا وقتی انلاینن اخرین بازدیدشون نمیاد من چطوری پنهان کنم آخرین بازدیدمو؟

برو قسمت تنظیمات اگ انگلیسیه بزن activity  غیر فعالش کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برو قسمت تنظیمات اگ انگلیسیه بزن activity  غیر فعالش کن

مرسی عزیزم درستش کردم

2706