2733
2739

مادرشو خیلی بیشتر دوست داره خیلللللی ،حتی چندبارم گفته مجبور به انتخاب بشه انتخابش مادرشه 

من بهش حق میدم مادرشو زیاد دوست داشته باشم منم مامانمو بیشتر دوست دارم ولش شوهرم هی به زبون میاره یا تو اینستا پست های رو برام می‌فرسته که کلا راجب اینچیزاست

خیلی ناراحتم حس حقارت و اضافه بودن دارم دیگه از همه چی دارم سرد میشم🥺🥺

خدا⁦♥️⁩

شما ضعف نشون نده بدتر میکنه

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انقدر حساسیت نشون دادی بدترش میکنه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2742
2738

ولش کن شوهر من تو اینستا هی قربون مامانش میره با استوری... میگم اخه نادون اگه واقعا حست اینه زنگ بزن باهاش صحبت کن اون پیرزن مگه اینستا داره که تو براش استوری میذاری

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

خب شما نباید تو شرایطی بذاریش که بخواد اینو بگه

درسته حرف شوهرتون آزار دهنده ست

ولی شما هم بهتره بسترشو فراهم نکنی

شما به یه اندازه برای همسرتون عزیزید

مادرشم به یه اندازه

انتخاب ش شما بودید

اگه خیلی بچه ننه بود که مادرش زن شو انتخاب میکرد

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂
2706