2737
2739
عنوان

بیاین مشورت بدین کنکوریم

158 بازدید | 22 پست

من تا حالا هیچی نخوندم 

واقعا دو دلم ک دانشگاه برم یا کار کنم مهارتی چیزی 

به نظرتون چیکار کنم اصلا نمیتونم تصمیم بگیرم 

میترسم برم دانشگاه عمرم هدر بره از ی طرفم میترسم ک مدرکی چیزی نداشته باشم کوچیک شم همه جا 

اصلا نمیدونم چیکار کنم 

ار الان بخونم واسه تیر قبول میشم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لایک لطفا

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
2731

به نظرم اگه علاقه خاصی به درس نداری دانشگاه رفتن کمکی بهت نمی‌تونه بکنه. از طرفی جامعه الان طوری شده که لااقل باید لیسانسو داشته باشی. به نظرم یه رشته آسون دانشگاه آزاد برو. کنارش برو مهارتی کاری چیزی یاد بگیر

گلم رشته ت چیه، درست چطوری بوده

مهارت خب چی بلدی آیا مثلا دست هنرمندی داری که بری تو کارای آرایشگاهی یا مثلا آشپزی چیزی خوب هست بری تو کار غذا کیک شیرینی خونگی چیکار میخای کنی

خودتو بشناس برنامه زندگیت بریز

تو خانواده شغلها چی هست اونها رو دنبال کنی چی

2740
گلم رشته ت چیه، درست چطوری بوده مهارت خب چی بلدی آیا مثلا دست هنرمندی داری که بری تو کارای آرایشگاه ...

من آرایشگری رو دوس دارم ناخن کاریو خیلی با سلیقه و خوب انجام میدم 

2706