2733
2739

منم🥹

براتون اون لبخندی رو آرزو میکنم که بعدش میگین"آخیش بالاخره شد"میدونی رسیدن کلا قشنگهرسیدن به آدمی که دوست داریرسیدن به شغل مورد علاقت،رسیدن به رویاهاتبراتون رسیدن رو آرزو میکنم :)                                           

دعا میکنم برات امشب ✨🤲❤️

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لطفا برا من و داداشام هم دعا کن ممنونت میشم گلم

تاپیک دوتا مونده به آخرم اسم بذار یادم بمونه✨

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!                      اگه تاپیک دعا، ختم ، چهله، نذر و هر تایپک مذهبی داشتید ممنون میشم تگم کنید🙏❤️
2740

اللّهم اغفر لي الذنوب التي تنزل النقم، واغفر لي الذنوب التي تغير النعم، واغفر لي الذنوب التي تحبس الدعاء، واغفر لي الذنوب التي تنزل البلاء، واغفر لي كل ذنب أذنبته ، وكل خطيئة أخطأتها.

بعد۵سال بهم بجه داد ازم گرف بعدش شوهرم سردشد تاالان داذم فقط عذاب میکشم ۷ماهه

عزیزم

منم پسرمو از دست دادم

یه مدت خودتو به بیخیالی بزن، منظورم اینه مدام دنبال این نباش که چرا مشکلم تموم نمیشه و اینا، یه دفعه میبینی همه چی درست شد

من بعد از تو اگرچه نمردم...... اما..... تمام شدم در دلتنگی🌙 خدایا خسته شدم از قسمت و حکمت.... این بار فقط برایم معجزه کن.....

گاهی گناهی به گردنمونه که جلوی اجابت دعا رو میگیره . این ذکر برای این مورده.

گاهی اصلا به صلاحمون نیست اون حاجت.

گاهی این حاجت رو نگه میدارن تا در آخرت صدبرابرش رو بهمون بدن.

گاهی اون امید لازم رو به خداوند نداریم . از زبان دعا میکنیم و در ناامیدی دل باطلش میکنیم.

ان شاءالله هرچی خیر و صلاحه برات پیش بیاد و خداوند خیرت رو در برآورده شدن حاجتت بذاره .

2706