2737
2734

پزشکان بنده های خدا  همش مطب هستن.کارشون زیاده .عملا نمیدونن زنشون و بچشون چکار میکنن.خودشان هم ادمهای خسته و کم تحملی  شدن چون همیشه به درد و رنج مردم گوش میدن و...

من خودم ارزوم بود بخاطر پرستیژ با پزشک ازدواج کنم.ولی نشد

نمونه بارز یه دانشجوی روانشانسی که ترم اولشو هم پاس نکرده🤌🏻😂 خدایا داریم به کجا میریم  خود ...

بچه وقتی کم میاره : 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌👌افرین افرین خاله فحش بده خالی بشی😍💗بی فرهنگی از پیام های منه یا شما ؟🤣 بهتره یه دور پیام های من و خودت رو بخونی ببینی کی داره بی فرهنگی میکنه😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدرک وقتی فقط دوتا تیکه کاغذه که طرف  آبیاری گیاهان دریایی خونده باشه ، نه رشته ی  پزشکی ...

ولش کن داره چرت و پرت میگه 

فقط میخواد بگه منم یه چیزی بلدم 😂

میخوادبگع روانشانسی خوندم خیلی حالیمه 

خیلی داره چرت و پرت میگه 

انگار من پزشکی رو از سر قبرم اوردم که میگه دوتا تیکه کاغذ 

اگه دوتا تیکه کاغذه همه بگیرن دستشون پس😐بخدا الان شب بیدازم تا به امتحان برسم 

هیچکس به اندازه ما کافئین مصرف نمیکنه 

بخدا هر بار میخورم معدم و شکمم درد میگیره کیه که گریه های ما رو ‌ببینه  کیه از شش صب تا ساعت نه شب دانشگاهو تحمل کنه  فقط خودمون میفهمیم شیفت های سنگین و…  

اونوقت انتظار داره طرف عاشق  یه دیپلم بشه که هیچ درکی از این شب بیداری ها نداشته من نمیخوام به کسی توهین کنم که طرف دیپلم داره پس بی سواده یا فرد نامحترمی هس  نه اصلا اینو نمیگم ولی اینو مطمئنم و میدونم وبا قاطعیت میگم که هیچ درکی از پزشکی نداره چه عملش چه سختی هاش و…. 

پس هیچ فرد عاقلی که پزشکی خونده نمیاد با فردی که هیچ درکی ازش نداره ازدواج کنه 

نمونه بارز یه دانشجوی روانشانسی که ترم اولشو هم پاس نکرده🤌🏻😂 خدایا داریم به کجا میریم  خود ...

هر کسی پیام های من و شما رو بخونه متوجه میشه که چه کسی عقده داره و تربیت خانوادگی نداره 😂😂❤️🥹

2731
بچه وقتی کم میاره : 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌👌👌👌افرین افرین خاله فحش بده خالی بشی😍💗بی فرهنگی از پیام ه ...

خدا شفات بده 

همینو میتونم بگم و برات دعا هم میکنم 

معلومه از خنده هات داره فشار میخوری 

بخور نشون جونت

هر کسی پیام های من و شما رو بخونه متوجه میشه که چه کسی عقده داره و تربیت خانوادگی نداره 😂😂❤️🥹

باشه ولم کن تورخدا 

همین که سواد نداری کجا چه ایموجی رو استفاده کنی 

قشنگ آدم متوجه میشه چقد آدم چیپ و بیخودی هستی 

چرا نمیشه گلم ؟ کافیه خودت رو رشد بدی ... خودت رو ارتقا بدی... ارزش خودتو بدونی... من ادمایی رو میشن ...

ممنون از امیدواریت من ازیه دکتر خوشم اومده متاسفانه ازون دخترای زرنگ‌نیستم که دیوونه ی خودم کنم هععع☹️کاشکی میتونستم

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
2738
بعدشم میتونی ادامه تحصیل بدی.. ولی اینو بدون رشد تو ادامه تحصیل نیست .تو باید از لحاظ ذهنی و فکری خو ...

واقعا حرفات قشنگه😘

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
ممنون از امیدواریت من ازیه دکتر خوشم اومده متاسفانه ازون دخترای زرنگ‌نیستم که دیوونه ی خودم کنم هععع ...

عزیزم باید ببینی قسمتت کجاست... قسمتت باشه هر جور شده همه چیز کنار هم چیده میشه و به هم می‌رسید 

من البته خداروشکر تو نامزدی بهم زدم، کلکسیونه اخلاق و رفتارای بد بود، البته همه مثل هم نیستند ولی به معنای واقعی متوجه شدم پول و تحصیلات خوشیختی نمیاره ...

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
ممنون از امیدواریت من ازیه دکتر خوشم اومده متاسفانه ازون دخترای زرنگ‌نیستم که دیوونه ی خودم کنم هععع ...

اگه اینترن یا ‌استاجر هس 

یکم پرس و جو کن برو بیمارستان ببین کدوم بخشه برو پیشش 

نمیدونم رشتت چیه ولی اگه خودت پزشکی هستی راحت میتونی اوکی شی اگه رشته دیگه ای هستی همینطوری برو بگو بی حالم انرژی ندارم😂

عزیزم باید ببینی قسمتت کجاست... قسمتت باشه هر جور شده همه چیز کنار هم چیده میشه و به هم می‌رسید  ...

اره دیگه گرچه که دیگه به ازدواج فکر نمیکنم هرچی که خدابخواد همون میشه 😁

برو به درسات برس کوچولو😘😘 برای بحث های علمی هنوز زوده برات 😘بدو خاله جون🤣

چقد چیپ و کوچه بازاری حرف میزنی 

ادبیاتت اصلا برای یه انسان مثلا روانشناس اصلا مناسب نیس 

مثل زنای سر کوچه حرف میزنی😔😂یکم رو ادب و ادبیاتت کار کن 

دیگه واقعا حرفی ندارم 

2706