2733
2739
یعنی چی؟ 

تو اطرافم پزشکی که روابط خارج از چهارچوب داشته باشه ندیدم 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پزشکها متفاوتن بستگی به تخصصشون محل کارشون ساعت کاریشون و.......هزار تا شرایط مختلف دارن

مگه پزشکی قالبه که همشون یه جور باشن؟

پزشک فوق تخصص رفتم بلافاصله بعد اذان ده دقیقه استراحت داره نمازش رو میخونه و به شدت مذهبیه! پزشک فوق هیز دیدم! بی بندوبار و عرق خوار دیدم! متشخص و دلسوز ، پولکی و ....

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2731

خواهرزادم(پسر) ، دخترخالم ، شوهرخالم 

روابط ازاد هم ندیدم 

شوهر خالم که بسیار متشخصه

دختر خالم که بسیار متنین و از ایناست که صداش درنمیاد همیشه نگاهش رو پایینه

خواهرزادم هم همیشه یا شیفته یا وقتی شیفت نیست تو پانسیون درس میخونه 

روابط ازادی ندیدیم بین کسی 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740
سلام گلم خوبی میشه درخواستم قبول کنید 🥺💔

سلام جانم اگر مختصر و کوتاه باشه حتماً 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

اشتباه می کنی درصد کمی هستند که اینقدر پول شون از پارو بره بالا که سواحل آنتالیا باشند....زندگی باهاشون انعطاف و سختی خاص خودش رو داره....تحت فشار و استرس زیادی هستند ....شاهزاده سوار بر اسب سفید نیستند قرار نیست در زندگی معجزه کنند...از این دختر نانازی و با عرض معذرت ضعیف یا نانازی باشی دوام نمیاری

2706