2733
2739
آره 20 سال سابقه طبابت داره تخصص نخونده به اون عمومی قانع بوده   به نطرت بهش فکر کنم تایپی ...

بستگی به خیلی چیزها داره عزیزم، مثلا شرایط خانوادگیش، اخلاقش، ظاهرش ولی مهمتر از همه این که خودت دوستش داشته باشی و عاشقش باشی

برادر همسرم پزشکه و اتفاقا خیلیم عاشق و متعهد به خانوادشه...همه شون اینجوری نیستن،این برمیگرده به شخصیت آدما 

مشاور خانواده👨‍👩‍👦‍👦( اختلافات زوجین،همسرداری،فردی)ومشاوره حقوقی⚖ در حوزه خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_جهیزیه_حضانت_ولایت_قیمومت_نسب_ارث و دیگر مسائل مربوط به حوزه خانواده)مشاوره بصورت آنلاین یعنی چت و ویس در تمامی پیامرسان ها(✅تلگرام_✅واتساپ_✅روبیکا_✅ایتا_سروش✅_بله_✅گپ_✅آیگپ_✅ایمو)📱📞شماره همراه:09199541937.......آیدی در تلگرام و اینستاگرام:       moshavere_onlineee........آیدی در سایر پیامرسان ها: moshavere_onlinee                         حق المشاوره جلسه یکساعته مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦: 99 تومن        حق المشاوره جلسه سی دقیقه ای مشاوره خانواده👨‍👩‍👦‍👦79تومن     حق المشاوره جلسه ۱۵ دقیقه ای مشاوره حقوقی⚖ 99تومن......تنظیم انواع دادخواست،لایحه،اظهار نامه فقط 99 تومن......👈پیج اینستاگرام که هرروز کلی نکات آموزشی همراه با روزمرگی هام رو براتون میذارم+ هایلایت رضایتمندی ها و واریزی ها😍:moshavere.onlineee            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازدواج با پزشک یا هرچیزی 

بستگی به اخلاقیات اون شخص داره 

همسر من پرستار 

باهزار جور ادم مقابل میشه 

و باهزاران اتفاق تو بیمارستان میفته 

اما خوب بلده همسر داری کنه و بهم توجه کنه 

و اخلاق و رفتارش با من تغییر نمیکنه بخاطر شغلش 

همسر داری بجاش کار هم بجا 

این بستگی بشخص داره نه با چه کسی و کارش چیه ازدواج کنی 

بابام برادر همسرم روابط اجتماعی آزاد 😃

عزیزم رابطتت با جاریت که پزشکه چطوره ؟! 

یعنی نسبت بهش گارد خاصی نداری یا اینکه نخوای باهاش صمیمی شی؟ 

تا حالا شده حسادت داشته باشی بهش و کنارش حس بدی بگیری؟ 

اگه سوالام برات شخصی بود جواب نده عزیزم 

بخاطر یه موقعیت مشابه پرسیدم فقط 

2740

الان دکترا همشون متعهد و خانواده دوست شدن؟

پس اونایی که ما تو بیمارستان و مطب میبینیم که با گربه ماده هم لاس میزنن کی ان؟

چشای خودمونم باور نکنیم؟!

یکی میاد میگه برادرم پزشکه ولی متعهده

یکی باباش پزشکه و وفادار

جم کن بابا شما چه قبول کنی چه نکنی کادر درمان هیچ حد و حدودی ندارن علی الخصوص تو بیمارستان 

مطب باز شاید فضاش بهتر باشه

یعنی چیزی که با چشم خودم دیدماااا

دوست پسر پزشک داشتم تا مرحله خواستگاری هم پیش رفت. منتهی چون یکبار وسط بحث از صحبتاش برداشت کردم خودشو خیلی بالاتر از من میدونه، در حالی که من خودم پرستارم، به هم زدم و راضیم که آرامشمو حفظ کردم. 

ازدواج با کسی که بالاتره، بیرونش مردمو میسوزونه داخل تا ابد خوده آدم رو. 

الان دکترا همشون متعهد و خانواده دوست شدن؟ پس اونایی که ما تو بیمارستان و مطب میبینیم که با گربه ما ...

کادر درمان حدو حدود نداره؟ من والا پرستارم همچین چیزایی که میگی وجود نداره

کادر درمان حدو حدود نداره؟ من والا پرستارم همچین چیزایی که میگی وجود نداره

چرا وجود نداره؟ شاید تو بیمارستان شما وجود نداره

من خودمم پرستارم و فعلا بخاطر حاملگیم تو خونه ام

واقعا چیزایی میدیدم که حال به هم زن بود

روابطشون اونقد آزاد بود که خیلی راحت شوخی جنسی میکردن

گوترین کیس ازدواج همینان.  هیچکس رو درحد خودشون نمیبینن شاید بهتون چیزی نمیگن و آروم بنظر برسن ولی توی رفتارشون درحقیقت دارن شمارو له میکنن. اصلا ازشون خوشم نمیاد. باید توی زندگیاشون باشید تا بفهمین چی میگم 

2706