2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودت بزن فقط استارتر نمیتونه گزارش بزنه

خودم نمیتونم پیام خودمو بزنم

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
پیامو نمیشه زد تاپیکو باید بزنید قسمت زیر تاپیک گزارش رد کنید پیام‌ها متاسفانه حذف نمیشه این امکانو‌ ...

زیر پیام ۳ نقطه هست میشه زد

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2740
اگه پرستاری میشناسین با پزشک ازدواج کرده بگید امیدوار شم😂🗿

من پرستاری میشناسم که با نگهبان بیمارستان ازدواج کرد😅

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

شوهر دوستم متخصص زیبایی بود 

صبح تا عصر بیمارستان بود  عصر هم مطب ته ده شب ده شب میومد خونه برا دوستم آشپزی میکرد چون دوستم آشپزیش   وحشتناک بود .دوستم دیپلم بود قيافه شبیه گوریل مغز قده نخود 

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

بستگی داره زن اولش باشی یا دوم 

دوست من زن دوم جراح زیبایی شد 

کوبید از نو ساخت الان هم خیلی راضیه ولی زن اولش ناراضیه 

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706