2737
2734
عمومی که مهم نیست....پزشک های متخصص که مطب دارند چرا هم کارشون هم مشغلشون زیاده و هم ارتباط زیادی با ...

آره 20 سال سابقه طبابت داره تخصص نخونده به اون عمومی قانع بوده   به نطرت بهش فکر کنم تایپیک قبلمو نگاه کن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوتا دوست پسر پزشک داشتم یکی از یکی بچه ننه تر و لوس تر خیلی زیادی وابسته به خانوادن و کلا حس بدی به پزشک گرفتم خیلی هم خودبرتر بینی داشتن اصلا عادی نبودن دلم یه آدم عادی میخواست ....الانم کادر درمانم میبینم پزشکا رو اکثراااا هیز و نخ بده هستن همه رو نمیگم ولی خب ....

حالا که خنده هامون از ته دل نیست غم هامون هم از ته دل نباشه...تیکر تولد پسرمه باردار نیستم 
2728
من دوتا دوست پسر پزشک داشتم یکی از یکی بچه ننه تر و لوس تر خیلی زیادی وابسته به خانوادن و کلا حس بدی ...

این رفتارهای هیز بودن و تنوع طلبی خیلی  بده  که تو کادر درمان یکم رواج پیدا کرده 

2740
در دنیای واقعی بلنده در دنیای نی نی سایت کوتاه محسوب میکنین من طبق معیار دنیای واقعی گفتم

من نمیدونم اینایی ک به ۱۸۰  میگن قد بلند نیستن آدمهای اطرافشون چقدری هستن لابد همه ۲۰۰ سانتی

میشه درخواست دوستیمو قبول کنی

ممنون میشم سوالتو همینجا بپرسی درخواستام بالا نمیاد

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

مگه فقط پزشک‌ها روابط آزاد دارن، من دیدم فروشندگانی که خانومها مشتریشون هستند جوری با خانوم رفتار می‌کنند گویا دارن با خواهر یا همسرشون صحبت میکنند، پزشکان عادی هستند، البته اگه بعضی از پ.........محترمه بزارن

2706