2737
2739
😕 که چی ؟ این استدلاله

استدلال چی؟ شما میگی برای زنای 180 ب بالان گفتم من با این اختلاف قد اوکیم

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما و همسرت اختلاف قد فاحشی دارید  در کل منظورم به میانگین جامعه ما بود نه فرد خاص

اوکیه برای جامعه فاحشه من عاشق این اختلاف قدی ام👋🏻

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2731
اونایی که عروسک میفروشن چی؟؟😂😂

منظور!؟ 

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.
بله

چطوری میشه ازشون نوبت گرفت

کلینیک مهرگان تماس گرفتم گفتن دکتر بلیغی ویزیت نمیکنن

بیمارستان رازی هم پر بود وقتشون

مطبشون تلفن گویا بود سرچ کردم مثل اینکه مریض جدید قبول نمیکنن

ما شهرستانیم برای یکی از نزدیکانم میپرسم که سالهاست درگیر بیماری پوستی هست وتشخیص درست ندادن درمان نشد

اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س)
چطوری میشه ازشون نوبت گرفت کلینیک مهرگان تماس گرفتم گفتن دکتر بلیغی ویزیت نمیکنن بیمارستان راز ...

والله نمیدونم من بیمار قدیمشون هستم و مهرگان میرم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2738
دقیقا تحصیلات شعور نمیاره .... پیامای نام کاربری " سلین ۸۲" رو بخونید متوجه میشید 

ببین تو که کاربریت تعلیق شده با به کاربری دیگه میایی پیام میزاری فک میکنی همه خرن نمیفهمن 😂🤣

برو خدا روزی تو جای دیگه بده 

روانشناس 😂🤣

اره فرد عاقل میاد لابد با تو ازدواج میکنه🤣🤣🤣 نکنه بخاطر شوهر پیدا کردن داری پزشکی میخونی؟ 🤣🤣🤣 ...

ادب من به شما ربطی نداره 

انقد بیکار هستی با یه کاربری دیگع پیام میزاری 

و نی نی یارو تگ میکنی 

اگه میخواستم شوهر کنم یه رشته چرت مثل روانشناسی میخوندم نه اینکه این همه زحمت بکشم کنکور قبول شم 

پس حرف مفت نزن 

بابام برادر همسرم روابط اجتماعی آزاد 😃

حتما خودتون پزشکید

کاش همه چیز به وقتش یرات اتفاق بیافته،همون موقع ک ذوقشو داری!وگرنه گذر زمان همه چیزو برات بی رنگ میکنه.خدایا کمک کن تا وقتی ذوقشو داریم به آرزوهامون برسیم 🩷🌱🤌
سلام شبتون بخیر  نی نی یار عزیز این نام کاربری به همه کاربرها توهین و اهانت می کنند . چند باری ...

سلام وقتتون بخیر 

ایشونو تو همین بحث تعلیقش کردین 

باز با یه کاربری دیگع همچین پیامی میزاره. ‌بزام مزاحمت ایجاد میکنه 

لطفا رسیدگی کنین 

ممنونم 

@niniyar_1    

@niniyar_3  

@niniyar_2    

@niniyar_5    

بیشعوری به روایت گفتار که میگن شما هستین 🫴🏻🤌🏻

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

من مجردم ولی کلا من شوهر پزشک دوست دام سخته ولی خب قشنگه ارزش دارهه

سومین ارزوی بزرگ زندگی من اینه انشالله این براورده بشه زن یه پزشک بشم😔

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
خوبه خودت میگی بدون ذره ای زحمت پس یعنی اصلا نمیشه پزشک اونارو به حساب آورد  نه تو عن خاصی هست ...

@niniyar_5    @niniyar_1   نی نی یار عزیز لطفا رسیدگی این خانوم تو سايت کلا بی احترامی میکنند به همه و دائم بحث میکنند 

2706